[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
Croatia Naturally Forum • Pogledaj temu - Društvo naturista Hrvatske
Forumske objave / Forum Announcements

VAŽNO: Prije registracije na forumu svakako pozorno i u cijelosti pročitajte pravila i uvjete korištenja foruma. Molimo pridržavajte se pravila i uvjeta korištenja foruma, inače vaš korisnički račun može biti obrisan.

IMPORTANT: Before registering on the forum be sure to carefully and fully read forum's terms of use and rules. Please follow the forum's terms of use and rules, otherwise your account may be deleted.

Društvo naturista Hrvatske

Diskusije općenito na temu naturizma/nudizma. Prošlost, sadašnjost, budućnost. Tko su naturisti / nudisti? Naturistički bonton. Naturizam i religija. Kako započeti? Samci i samkinje. Politika i pravna strana. Filozofija naturizma/nudizma. Laganije štivo. Itd.

Re: Društvo naturista Hrvatske

PostPostao/la CroNat » 30 pro 2011 13:57

Cini se da nema druge nego uclaniti se i probati potaknuti odredjene promjene. :)
Croatia Naturally
http://www.cronatur.com
CroNat
Moderator/ica
Moderator/ica

Slike: 39
Spol: Muški

PostPostao/la naturizam » 30 pro 2011 18:15

UU bome ste se raspisali ovih par dana dok nisam gledao, neka neka...
Moji su stavovi oko DNH nepromijenjeni otkad sam ranije postao na ovu temu. Što se tiče slanja mailova - zaboravite. Meni nisu odgovorili na nekoliko koje sam im poslao. Slao sam i link na ovu svoju stranicu da ga stave tamo, ali ni riječi. Nije mi se dalo zvati na "kontakt telefon", priznajem. Što se tiče njihovih sastanaka - ne zna se kad su. Tu i tamo osvane na webu obavijest da je _bila_ izborna skupština i sl.
Možda je jedan put ovaj koji predlažete - učlaniti se i djelovati. Možda nam jednostavno treba još jedno društvo :). Čini mi se da se lakše možemo mi organizirati se, nego mijenjati tuđe načine. A možda sam i u krivu. Btw, nije neobično da postoji više društava na nacionalnoj razini.

U svakom slučaju, ja sam isto za neko pokretanje iz učmalosti, a mislim da je bolje da nas više pokuša nešto napraviti nego individualno.
naturizam
Moderator/ica
Moderator/ica

PostPostao/la galileo » 30 pro 2011 21:18

U svakom slučaju treba nešto pokrenuti a to možemo jedino mi sami kroz učlanjenje i razmjenom informacija koje imamo kako bi došli do cilja!
Hakuna matata!!!!
galileo
Reg. korisnik(ca) / Reg. user

Slike: 9

PostPostao/la Sandokan » 03 vel 2012 10:09

Možeš radit i bez da državni birokrati za to znaju. Predložiš neko okupljanje, izlet ili nešto, pa tko ima volje i mogućnosti.
Sandokan

PostPostao/la allegronudy » 19 ožu 2015 13:22

Drage nudistice i nudisti! Približava se Izborna skupština DNH pa me zanima da li netko s foruma ide na skupštinu ili se kandidira za neku funkciju u društvu. Nisam član DNH,ali mislim da je decentralizacija društva i privlačenje novuh članova,pogotovo mladih,način za prosperitet društva i naturizma u Hrvatskoj. Javite se s novostima sa skupštine,nadam se s nekim novim idejama! :skini
allegronudy

PostPostao/la baiketh » 13 srp 2015 02:15

Evo ja sam se učlanio nedavno i kažu mi da će skupšina biti u rujnu. Hajmo se skupiti u što većem broju pa da nešto i pokrenemo. Ako ja mogu potegnuti iz Bosne do Zagreba (oko 400 km) možete i vi koji ste bliži.
baiketh

Prethodna

Natrag na Općenito o naturizmu / nudizmu / FKK

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.