[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
Croatia Naturally Forum • Pogledaj temu - Neka i vaš penis ima modernu frizuru
Forumske objave / Forum Announcements

VAŽNO: Prije registracije na forumu svakako pozorno i u cijelosti pročitajte pravila i uvjete korištenja foruma. Molimo pridržavajte se pravila i uvjeta korištenja foruma, inače vaš korisnički račun može biti obrisan.

IMPORTANT: Before registering on the forum be sure to carefully and fully read forum's terms of use and rules. Please follow the forum's terms of use and rules, otherwise your account may be deleted.

Neka i vaš penis ima modernu frizuru

Diskusije općenito na temu naturizma/nudizma. Prošlost, sadašnjost, budućnost. Tko su naturisti / nudisti? Naturistički bonton. Naturizam i religija. Kako započeti? Samci i samkinje. Politika i pravna strana. Filozofija naturizma/nudizma. Laganije štivo. Itd.

Re: Neka i vaš penis ima modernu frizuru

PostPostao/la novinudist » 07 svi 2012 22:37

Najlakše je sve očistiti da se nemora puno razmišljati o obliku "frizure". Ali što kada je čovjek dlakav kao ja po cijelom tjelu, pa se obrije dolje i takav dođe na nudističku plažu ili nudistički bazen. Obrijani dio se istiće kao svjetionik u magli. Ali ja se ne brijem radi estetike, već zbog čistoće, higijene.
novinudist
Reg. korisnik(ca) / Reg. user

Slike: 0
Spol: Muški

PostPostao/la Sandokan » 21 svi 2012 16:16

Ma pusti dlake, nek rastu. Prije nekoliko godina su se svi počeli depilirat, sada pola rulje ide na plastične operacije. Sutra će svi ugrađivati elektroniku u mozak.
Pusti trendove, živjele dlake!
Sandokan

PostPostao/la istra30 » 14 lip 2012 16:19

ja volim kad je dlakavo he he
istra30

Neka i vaš penis ima modernu frizuru

PostPostao/la kastrum » 06 sij 2013 09:20

Sjajna tema, ima li jos sanse da se prodiskutuje o tim frizurama ?

Ja sam prve godine ostavio dlake, a sada brijem...

Sale NS
kastrum

PostPostao/la zraka sunca » 28 sij 2013 13:05

brijem, slažem frizure, nekad pustim da raste, pa opet malo obrijem...kako kad i kako što mi padne na um uglavnom volim da je uredno i kad ga brijem uživam u tome...dam si vremena...
zraka sunca

PostPostao/la mimipici » 06 vel 2013 18:01

kod mene je ili sve ili ništa
mimipici

PostPostao/la zebra » 11 vel 2013 23:54

Kadagod bih pokušao oblikovati nekakvu frizuru tamo dolje, uvijek bi ispala nekako krivo ili nije bila ravna ili je jednostavno glupo izgledala, pa bi na kraju otišao do kraja na "nulericu". Kad bih bar našao frizera i za taj dio tijela... Ali bojim se da u lijepoj našoj nije to baš najlakše, poglavito za muške! Ali ako se koji/a i nađe, zar bar znam kako se zove frizura koju želim.
zebra

PostPostao/la Sonda 72 » 01 ožu 2013 02:19

zraka sunca je napisao/la:brijem, slažem frizure, nekad pustim da raste, pa opet malo obrijem...kako kad i kako što mi padne na um uglavnom volim da je uredno i kad ga brijem uživam u tome...dam si vremena...

kod mene je zadnjih godinu dana sve glatko,nekako sam se ufurao u super osjećaj pri odnosu kad je sve glatko :D ali imam faza kad pustim šumicu...dobro ne šumetinu ;)
Sonda 72

Slike: 0

PostPostao/la goli » 18 tra 2013 23:10

Kod mene je glatko ko dječja guza :)
goli