[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
Croatia Naturally Forum • Pogledaj temu - prvi put
Forumske objave / Forum Announcements

VAŽNO: Prije registracije na forumu svakako pozorno i u cijelosti pročitajte pravila i uvjete korištenja foruma. Molimo pridržavajte se pravila i uvjeta korištenja foruma, inače vaš korisnički račun može biti obrisan.

IMPORTANT: Before registering on the forum be sure to carefully and fully read forum's terms of use and rules. Please follow the forum's terms of use and rules, otherwise your account may be deleted.

prvi put

Diskusije općenito na temu naturizma/nudizma. Prošlost, sadašnjost, budućnost. Tko su naturisti / nudisti? Naturistički bonton. Naturizam i religija. Kako započeti? Samci i samkinje. Politika i pravna strana. Filozofija naturizma/nudizma. Laganije štivo. Itd.

prvi put

PostPostao/la malimisko » 14 srp 2012 15:32

Volio bi cuti kada ste se prvi put skinuli i gdje.
Zadnja izmjena: CroNat; 14 srp 2012 23:15; ukupno mijenjano 2 put/a.
Razlog: Post podijeljen u dvije teme i promijenjen naslov
malimisko
Reg. korisnik(ca) / Reg. user

Spol: Muški

Re: prvi put

PostPostao/la CroNat » 14 srp 2012 23:22

Moj prvi put je bilo s, mislim, 15 godina. Davno je to bilo. Skinuo sam se na plaži u Makarskoj i od tada - to je to. To je bila zadnja godina da sam ljetovao s roditeljima. Slučajno naletio na nudističku plažu i jednostavno odmah odlučio isprobati. Otišao sam i drugi dan.
Croatia Naturally
http://www.cronatur.com
CroNat
Moderator/ica
Moderator/ica

Slike: 39

PostPostao/la mario » 15 srp 2012 15:52

Prije 8 godina u Njivicama na Krku, a osjećaj je bio kao da sam već stari iskusni nudist. Nevjerojatan doživljaj. Od tada uvijek bez kupaćih.
mario

PostPostao/la naturizam » 18 srp 2012 20:14

Ja sam se kao izvorni nudist rodio već gol, prije 30 i nešto godina... u rodilištu :D

Šalu na stranu, zapravo se ne sjećam, 20 i nešto sam imao, na nekoj od plaža blizu Zadra, Petrčane možda...
naturizam
Moderator/ica
Moderator/ica

PostPostao/la galileo » 18 srp 2012 21:32

Ja moram priznati da sam počeo tek s 23 godine. Prvo proba je bila na wellnesu u Sloveniji, te iste godine na plaži u Selcu! Od tada stalno kupam se na fkk plažama, te sam do sad nagovorio sedmero prijatelja i prijateljica da isprobaju kupanje na nudističkim plažama i svima se je svidjelo!
Hakuna matata!!!!
galileo

Slike: 9

PostPostao/la rea » 30 srp 2012 12:59

Ja sam prvi put bila na nudističkoj plaži bila prije 12 godina. To je bilo na FKK plaži između Cresa i Lošinja. Jednodnevno kupanje. Ovo mi je prvi put da ljetujem. Moram priznati, da sam prije imala predrasude. Kako je moj partner nudista već 26 godina, on me je nagovorio. Brzo sam se aklimatizirala, definitivno sam promijenila mišljenje. Ovo mi je puno ljepše, bolje, komfornije, prirodnije od "obučenih" plaža. Ljudi zamišljaju da se valjda na nudističkim plažama samo seksaju, ili ne znam već što. Prvo, imam osjećaj da ovdje ljudi manje odmjerkaju jedni druge nego na "obučenim" plažama, gdje samo slušaš komentare kako kome stoji kupaći kostim, jel ova debela, ima celulita ili nema, šta mu se vidi iza kupaćih gaća itd. Osim toga, ljudi su ovdje kulturniji (ne znam jeli to zato što su većinom stranci, bez uvrede, ne generaliziram). Plaže su čiste, nema ostataka hrane od djece koja divljaju okolo, sanitarni čvorovi su čisti. Ono što mi je super je to što smo u kampu. Praktički živiš vani u prirodi, a ne u iznajmljenim apartmanima, iz kojih moraš po vrućini pješačiti do mora tegleći hrpu stvari za presvlačenje i kuhajući se u odjeći dok dođeš do plaže. A onda tražiš kakvo takvo pristojno mjesto, platiš masno ležaljke i suncobran, a ako nađeš malo hlada- kao da si dobio na lutriji.
Eto to su moja iskustva.
rea

Spol: Ženski

PostPostao/la dimri » 03 kol 2012 21:12

ja sam nudista od kada me teta skinula u 8 razredu i rekla mi skini gače jer če ti guzica uvenuti :-) i vjerujte mi stalno sam gol osim kad idem sa nekim drugima koji nisu nudisti a supruga nije nikada dok nije mene upoznala no još baš ne voli gužvanje ručnik do ručnika ali njivice na krku i rabac to joj je super! tako da je ona 5 god... :-)
dimri

Spol: Ženski

PostPostao/la naturizam » 04 kol 2012 08:13

dimri je napisao/la:ja sam nudista od kada me teta skinula u 8 razredu i rekla mi skini gače jer če ti guzica uvenuti :-) i vjerujte mi stalno sam gol osim kad idem sa nekim drugima koji nisu nudisti a supruga nije nikada dok nije mene upoznala no još baš ne voli gužvanje ručnik do ručnika ali njivice na krku i rabac to joj je super! tako da je ona 5 god... :-)

Teta rulz! :) :good3
naturizam
Moderator/ica
Moderator/ica

PostPostao/la Angela53 » 11 lis 2012 11:01

Zelja postoji kod mene ali ima i ona doza straha kako cu sama reagovati na to. U skorije vrijeme cu odluciti se i na taj cin.
Angela53

PostPostao/la viki13 » 21 lis 2012 11:01

Žena i ja smo proveli medeni mjesec u Makarskoj i od tada smo skinuli kupače i više hi nekoristimo na plaži i uživamo čarima nudizma.Sada ljetujemo u Malinskoj na Rajskoj cesti dvadesetak godina i uživamo u potpunoj slobodi duha i tjela u skladu sa prirodom :bye
Zadnja izmjena: viki13; 21 lis 2012 11:09; ukupno mijenjano 1 put/a.
viki13

Slike: 9

Sljedeća

Natrag na Općenito o naturizmu / nudizmu / FKK

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.