[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
Croatia Naturally Forum • Pogledaj temu - prvi put
Forumske objave / Forum Announcements

VAŽNO: Prije registracije na forumu svakako pozorno i u cijelosti pročitajte pravila i uvjete korištenja foruma. Molimo pridržavajte se pravila i uvjeta korištenja foruma, inače vaš korisnički račun može biti obrisan.

IMPORTANT: Before registering on the forum be sure to carefully and fully read forum's terms of use and rules. Please follow the forum's terms of use and rules, otherwise your account may be deleted.

prvi put

Diskusije općenito na temu naturizma/nudizma. Prošlost, sadašnjost, budućnost. Tko su naturisti / nudisti? Naturistički bonton. Naturizam i religija. Kako započeti? Samci i samkinje. Politika i pravna strana. Filozofija naturizma/nudizma. Laganije štivo. Itd.

Re: prvi put

PostPostao/la viki13 » 21 lis 2012 11:04

Žena i ja smo proveli medeni mjesec u Makarskoj i od tada smo skinuli kupače i više hi nekoristimo na plaži i uživamo čarima nudizma.Sada ljetujemo u Malinskoj na Rajskoj cesti dvadesetak godina i uživamo u potpunoj slobodi duha i tjela.
viki13
Reg. korisnik(ca) / Reg. user

Slike: 9
Spol: Muški

PostPostao/la mladinudist_17 » 04 stu 2012 11:43

:D JA SE TEK SPREMAM NA SVOJ PRVI PUT I MISLIM DA ĆE TO BITI U TERETANI :) MALO ME STRAH I JOŠ UVJEK SE DVOUMIM
mladinudist_17

PostPostao/la galileo » 04 stu 2012 12:37

Samo bez straha, no napominjem da teretana nikako ne može spadati u kategoriju nudizma, jer preskinuti se u svlačionici nema nikakve veze s nudizmom, spomenuo sam to kao najnormalniji primjer gdje je normalno da se osoba skine i obuće ono što treba. Po meni je bolji primjer wellness centar sa saunama! Tamo možeš birati koliko, kada, i pred koliko ljudi se skineš a da te ne bude strah!!!
Hakuna matata!!!!
galileo

Slike: 9

PostPostao/la mladinudist_17 » 06 stu 2012 16:29

Nadam se da ću naći ovdje nekog s kim ću otić u saunu .... volio bi to probati i nadam se da bi se opustio
mladinudist_17

PostPostao/la Traper » 06 stu 2012 17:54

A u čemu je problem u stvari ne kužim? Pojasni svoje strahove, možda ti se može pomoći.
Traper

PostPostao/la Bojann27 » 07 stu 2012 12:08

Zelja je najgora, ali ima i ona doza stida da nebi vidjeo nekog poznatog.
Prijatelje stvara sreca, a nesreca ih provjerava.
Bojann27

PostPostao/la Traper » 07 stu 2012 13:29

Opet je to sve normalno i da se vidi neko poznat pa šta je to strašno? Jedino je strašno ako smo se predstavljali i hvalili sa nečim što nema ni u bajkama.Nudizam je zdrav po svakom pogledu zdravlja i to nije ovdje bas možda prikladno razglabati zašto je zdrav i kada nije zdrav, iako ima i tih momenata kada se ne preporuča izlaganje tijala suncu. No psihičko stanje je dio zdravstvenog stanja pojedinca, niz psihičkih smetnji se rješava u nudističkom svijetu, riješavamo se stida svog tijela, prestajemo se baviti kompleksima i razno raznim predrasudama, prestajemo se šaliti sa primitivnim vicevima, dakle postajemo odrasli i odgovorni. Kako je normalno da svako ima jednaku WC školjku i kako je normalno da znamo kako izgleda toaletni papir, jednako tako znamo i kako se povlači voda na kojoj visini i koja količina vode treba biti u WC kotliću, tako su i druge stvari na nama normalne i ne smijemo odrastati u zabludi odgoja ulice. Hoće te neko gledati ili neće sve je to ok , pa gledati će te naravno jer se i inaće u kontaktu ljudi gledaju, hoće neko komentariati tvoje tijelo, možda i hoće, ako imaš ožiljak može se desiti da te neko pita odakle ti? Hočeš li ti nekog gledati, naravno da hočeš, zašto gledaš druge iz niz razloga, možda i radi prisnijeg kontakta i to je normalno, razvijaju se simpatije, interesi, veze, brakovi . Treba samo shvatiti da se ponašamo iskreno ljudski, da ne živimo u licemjeru lažnog morala i sve će biti savršeno.
Traper

PostPostao/la fireball » 08 stu 2012 17:02

kao mladi (14-15-16... godina) sam onako u ljetnim nocnim kupanjima bio gol jer nije bilo druge :)

sada sam ovo ljeto zaista bas isao na to da budem gol i puno je bolje ljepse ugodnije, samo nazalost nisam bio na nudistickoj plazi vec na divljoj pa sam morao gledati ko kada dolazi i pokrivati se sto me iskreno smeta ponekad... a pre lijen sam ustajati u 7-8 ujutro dok jos na tom mjestu nema nikoga
fireball

Slike: 0

PostPostao/la mladinudist_17 » 08 stu 2012 17:52

Moj najveći strah je strah od erekcije.. naime ovo ljeto sam išao sa prijateljima i prijateljicama na noćno kupanje i doživio sma erekciju :( .. tako da je tu moj najveći strah .. I još me zanima kakve se intimne frizurice preporučaju pri odlasku na neku nudo plažu.. da li postoji neko pravilo ili pto je prihvatljivije ??
mladinudist_17

PostPostao/la fireball » 08 stu 2012 18:26

sa erekcijom nemam problema, ako smo samo ja i zena onda nista, ali ako ima jos ljudi onda prekrijem rucnikom ili necim...

koliko ja znam nem apravila za frizure :)
fireball

Slike: 0

PrethodnaSljedeća

Natrag na Općenito o naturizmu / nudizmu / FKK

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.