[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
Croatia Naturally Forum • Pogledaj temu - novi zakon i nudizam
Forumske objave / Forum Announcements

VAŽNO: Prije registracije na forumu svakako pozorno i u cijelosti pročitajte pravila i uvjete korištenja foruma. Molimo pridržavajte se pravila i uvjeta korištenja foruma, inače vaš korisnički račun može biti obrisan.

IMPORTANT: Before registering on the forum be sure to carefully and fully read forum's terms of use and rules. Please follow the forum's terms of use and rules, otherwise your account may be deleted.

novi zakon i nudizam

Diskusije općenito na temu naturizma/nudizma. Prošlost, sadašnjost, budućnost. Tko su naturisti / nudisti? Naturistički bonton. Naturizam i religija. Kako započeti? Samci i samkinje. Politika i pravna strana. Filozofija naturizma/nudizma. Laganije štivo. Itd.

Re: novi zakon i nudizam

PostPostao/la Traper » 11 lip 2013 08:52

Hrvatski brodovi koji nude fkk krstarenja, jedrenja, postavili znakove zabranjeno za djecu. Zbog odluke da se ne dozvoli ljetovanje sa djecom na krstarenju gubitak ogroman, otkaza ljetovanja sve više.
http://www.naturistholiday.info/Croatia/Sailing.aspx
Nije tako davno bilo kada je bila diskusija o tome ko može biti a ko ne na mom brodu. Ako ne primim goste, gey populacije, samce, svingere, djecu na fkk jedrenje, neću imati nikoga. Posebno ću morati imati psihologa koji će testirati pojedine turiste i dati im potvrdu da su oni nudisti po klišeju i da kao takvi smiju na fkk brod, a meni posebno odrediti rutu da slučajno ne bih prošao pored neke punte gdje se dvoje ljube ili drže za ruke da ne bi slučajno bili prčigledi.
A mi pričamo ovdje o planinarenju i ne znam šta ja sve ne aktivnostima.
Traper
Reg. korisnik(ca) / Reg. user

Spol: Muški

PostPostao/la naturizam » 13 lip 2013 21:07

Koliko vidim na ovoj stranici, neki su postavili, neki nisu, a ne znam ni koliko su to naše firme... ali nisam u tome, pa ne mogu suditi o tome.

Ja osobno nemam problema ni s gay krstarenjima, niti sa swing krstarenjima, sve je to turizam o čemu sada govorimo, i ako ima ponude i potražnje, sve super. Mene jedino muči što se to svrstava u naturizam, i jednostavno mislim da nije pozitivna stvar da se to dvoje izjednačava.

A u čemu je problem ako pričamo o planinarenju i drugim stvarima? Forumi za to i služe, ako ima zainteresiranih, ovaj forum je najbolje mjesto na hr webu za tako nešto...
naturizam
Moderator/ica
Moderator/ica

PostPostao/la Traper » 13 lip 2013 23:21

Naravno ni ja ne vidim problem dapače mislim da je sve to OK . Kolege iz Slovenije su fenomenalni oni imaju sve sportove zastupljene. Zašto ne streljaštvo? skijanje na vodi. Međutim, previše je onih koji su zluradi i sve okrenu kako njima paše. Da svrstavanje svega u isti koš je problem
Traper

Prethodna

Natrag na Općenito o naturizmu / nudizmu / FKK

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.