[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
Croatia Naturally Forum • Pogledaj temu - Premještena tema
Forumske objave / Forum Announcements

VAŽNO: Prije registracije na forumu svakako pozorno i u cijelosti pročitajte pravila i uvjete korištenja foruma. Molimo pridržavajte se pravila i uvjeta korištenja foruma, inače vaš korisnički račun može biti obrisan.

IMPORTANT: Before registering on the forum be sure to carefully and fully read forum's terms of use and rules. Please follow the forum's terms of use and rules, otherwise your account may be deleted.

Premještena tema

Diskusije općenito na temu naturizma/nudizma. Prošlost, sadašnjost, budućnost. Tko su naturisti / nudisti? Naturistički bonton. Naturizam i religija. Kako započeti? Samci i samkinje. Politika i pravna strana. Filozofija naturizma/nudizma. Laganije štivo. Itd.

Re: Premještena tema

PostPostao/la doddi8 » 21 sij 2013 11:57

...u potpunosti bi mogao potpisati sve što je Traper rekao....jednostavno,tu se osjeti da je čovjek praktično vezan uz goste i turizam...a i ja,pošto sam i sam djelimično u turizmu,volim stvari sagledavati praktično i realno,u skladu sa vremenima u kojima živimo...a vremena su takva da se treba imati ponuda za svakog,sukladno mjestu na kojem se nalazimo i u skladu sa zakonom...kako već dugo iznajmljujem preko ljeta kuću u Rovinjskom selu,slučaj je htio da su mi stalni gosti već godinama(a doći će i ove),dva para iz Češke,dugogodišnji nudisti,ali i swingeri....gosti na nivou,kulturni,pristojni,vrlo platežni,uredni...i niti u jednom trenutku nisu nametali niti isticali svoj lifestyle...jer njihov način života dolazi do izražaja kada su na za to prikladnim mjestima...osobno sam ih vozio u Koversadu kod jednjih njihovih prijatelja i proveo s njima cijeli dan bez ikakvog voajerizma,egzibicionizma i drugih neprikladnih ponašanja s njihove strane....zbog toga me ova tema i ponukala na raspravu jer smo nekada možda i nepravedni prema ljudima drugih sklonosti...a vjerujte mi,oni su stvarno pravi nudisti....
Cijenjenom Adminu bi se želio ispričati ako sam djelovao možda agresivno i banalno,ali namjera mi je bila najbolja....i ovim putem želim naglasiti da ga podržavam u tome da se ovaj forum ne pretvori u swingerski forum....
I mala napomena Traperu: nemoj mene u kuhinju jer bi svi mogli zažaliti...evo,prijavljujem se za malog od palube...s punom odgovornošću...
doddi8
Reg. korisnik(ca) / Reg. user

Spol: Muški

PostPostao/la Traper » 21 sij 2013 12:25

Dogovoreno, ribe uvijek ima i ima i onih koji s trpaju da ju spremaju. Eto organiziraj neki skup , mislim da je tvoje iskustvo ogromno i moglo bi se ponuditi DNH da svoju neku sjednicu sa smjernicama napravi kod tebe u Baranji.
Kako sam se sa Davorom čuo njemu je nephodan netko iz Slavonije ko ima volje, smisla i znanja. Tu je još i jedna kolegica koja je isto u ekstremnim sportovima kao i mi tako da je stvarno kompletna.
Svagdje je loša situacija, ali kod Vas na kontinentu najgorja.
Prošli kongres je bio u Koversadi neka slijeeći bude u Karancu
Traper

PostPostao/la CroNat » 21 sij 2013 23:27

BunnyRabbit je napisao/la:
P.S. Admin, razmisli o uzimanju nekakvog nicka obzirom da account koristis u razgovorima. Tako bi izgledao manje sluzbeno i blize raji, a mozes stavit drugi za striktno sluzbenu moderaciju. ;)

Pomišljao sam na to, ali sam odustao jer što onda, da se svađam sa samim sobom? :-)
Croatia Naturally
http://www.cronatur.com
CroNat
Moderator/ica
Moderator/ica

Slike: 39

PostPostao/la BunnyRabbit » 22 sij 2013 00:32

CroNat je napisao/la:
BunnyRabbit je napisao/la:
P.S. Admin, razmisli o uzimanju nekakvog nicka obzirom da account koristis u razgovorima. Tako bi izgledao manje sluzbeno i blize raji, a mozes stavit drugi za striktno sluzbenu moderaciju. ;)

Pomišljao sam na to, ali sam odustao jer što onda, da se svađam sa samim sobom? :-)

Vidis da je zivnulo... :)

Nogo mi moze netko objasnit tu vezu Rt Kamenjaka sa swinganjem?
BunnyRabbit

PostPostao/la naturizam » 28 sij 2013 22:33

E ljudi baš ste super... nije me bilo neko vrijeme, radim dva posla, pa mi poslije toga nije do zurenja u monitor više nego što moram... sad sam se i nasmijao i svašta čitajući vas :).

Oglas još nisam ni vidio, kako je tema izdvojena, ali ako će se organizirati neko druženje, definitivno sam za :D Razumijem Trapera skroz, kad se zarađuje od turizma, moraš na svašta zatvorit oči, i nitko te ne pita je li se tebi nešto sviđa ili ne. Dapače, svaka čast, meni se čini da ja ne bih mogao raditi taj posao.

A svakako moram stati i u CroNatovu obranu, naš forum je na meti likova koji nemaju veze s nudizmom, i stoga se mi i trudimo držati ga čistim. Ono što je meni osobno važno jest promocija naturizma, onakvog kakva ga većina nas shvaća. I jednostavno ne želim da netko tko tek počinje shvaćati naturizam dođe na forum i odmah stekne krivi dojam. Stoga razumijte i nas kad smo malo oštriji prema tome, jbg :)

I za kraj, samo ću za ovo reći:

Traper je napisao/la:Ne treba se raditi nikakav obrazac, sve se već zna: https://sites.google.com/site/naturizam/ + hrpa drugih web site-ova

Definicija kao definicija. Postavlja se samo pitanje autora i njegove stručnosti. Ko je on da piše definicije, a ne navodi izvore edefinicije.

Evo ja sam autor :). I većina toga što je tamo napisana je ili prenesena sa sličnih sajtova gdje su ljudi sa zdravorazumskim stavovima, ili su moja osobna stajališta/načela/mišljenja... Nisam seksolog, zanima me promocija naturizma kao što rekoh.
naturizam
Moderator/ica
Moderator/ica

PostPostao/la zraka sunca » 30 sij 2013 20:02

tahuna matata ili takuna matata kako li se već kaže.....u pravu si nat....
zraka sunca

PostPostao/la CroNat » 30 sij 2013 21:43

zraka sunca je napisao/la:tahuna matata ili takuna matata kako li se već kaže...

Jel bi se osramotio kad bih pitao, a što to zapravo znači? :?
Croatia Naturally
CroNat
Moderator/ica
Moderator/ica

PostPostao/la galileo » 30 sij 2013 23:19

Hakuna Matata je fraza iz svahili jezika, a označava život bez pravila, odgovornosti i briga, jednostavno afričko hedonističko načelo.
Po tom motu žive (ili barem tvrde da žive) kenijski i tanzanski pripadnici plemena Masai.

Naravno ne odnosi se na pravila ovog foruma, već ono kako ja znam reći za sebe kad me netko pita
znam tko sam .... ... zaista u svemu jako poseban... ja sam prije svega osoba koja generalno super - izoštrenim receptorima percipira svijet... izgubljeni sanjar... u ovom životu stvarno ne tražim baš ništa... jer smatram da u životu ne treba tražiti... forsirati..... uzimam dan po dan onako kako mi dolazi... a ono što se u životu čovjeku ima dogoditi.... ne treba tražiti... doći će i samo ;)))
Hakuna matata!!!!
galileo

Slike: 9

PostPostao/la CroNat » 31 sij 2013 01:00

Hvala na opširnom pojašnjenju. Znači prevedeno, ' udri brigu na veselje' :-)
Croatia Naturally
CroNat
Moderator/ica
Moderator/ica

Prethodna

Natrag na Općenito o naturizmu / nudizmu / FKK

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.