[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
Croatia Naturally Forum • Pogledaj temu - Goli kod kuće?
Forumske objave / Forum Announcements

VAŽNO: Prije registracije na forumu svakako pozorno i u cijelosti pročitajte pravila i uvjete korištenja foruma. Molimo pridržavajte se pravila i uvjeta korištenja foruma, inače vaš korisnički račun može biti obrisan.

IMPORTANT: Before registering on the forum be sure to carefully and fully read forum's terms of use and rules. Please follow the forum's terms of use and rules, otherwise your account may be deleted.

Goli kod kuće?

Diskusije općenito na temu naturizma/nudizma. Prošlost, sadašnjost, budućnost. Tko su naturisti / nudisti? Naturistički bonton. Naturizam i religija. Kako započeti? Samci i samkinje. Politika i pravna strana. Filozofija naturizma/nudizma. Laganije štivo. Itd.

Goli kod kuće?

PostPostao/la Vlado » 21 stu 2010 16:56

Je li za vas naturizam prihvatljiv samo tijekom ljeta na plažama ili ga prakticirati tijekom cijele godine, pa i kod kuće? Dobro, to ovisi i o ostalim ukućanima, ako ih imate.
Vlado
Reg. korisnik(ca) / Reg. user

Spol: Muški

Re: Goli kod kuće?

PostPostao/la naturizam » 21 stu 2010 17:13

Naravno, u skladu s filozofijom naturizma :) Jedino kad imamo posjetu, odjeća je obavezna, nažalost, a ostalo - prema prigodi, tj. temperaturi :)
naturizam
Moderator/ica
Moderator/ica

PostPostao/la Vlado » 19 pro 2010 16:04

I kod mene ovisi o temperaturi, ali kako sam zimogrozan, to ovih dana i nije baš opcija.
Vlado

PostPostao/la parbosanci » 19 sij 2011 21:55

kada god imamo priliku koristimo je da budemo goli koliko to uslovi dozvoljavaju
parbosanci

PostPostao/la nudissimo1 » 08 tra 2011 00:52

Vlado je napisao/la:Je li za vas naturizam prihvatljiv samo tijekom ljeta na plažama ili ga prakticirati tijekom cijele godine, pa i kod kuće? Dobro, to ovisi i o ostalim ukućanima, ako ih imate.

Naravno da se prakticira i kod kuce!
nudissimo1

PostPostao/la tanja64 » 02 srp 2011 18:10

Naravno :)
tanja64

Spol: Ženski

PostPostao/la svevid » 15 ruj 2011 22:35

a jeli zgodno primate prijatelje nudiste kuci i recimo piti kavu goli ili rucati
svevid

PostPostao/la CroNat » 16 ruj 2011 09:53

svevid je napisao/la:a jeli zgodno primate prijatelje nudiste kuci i recimo piti kavu goli ili rucati

Gle, ja tu ne vidim ništa loše ako su svi s time OK. Sve je stvar osobnih preferencija, navika... Osobno, meni to nije interesantno u nekom stanu na 5. katu, ali u nekom dvorištu, u prirodi, na viksi, zašto ne.
Croatia Naturally
http://www.cronatur.com
CroNat
Moderator/ica
Moderator/ica

Slike: 39

PostPostao/la naturizam » 18 ruj 2011 21:24

svevid je napisao/la:a jeli zgodno primate prijatelje nudiste kuci i recimo piti kavu goli ili rucati

Meni je to skroz ok, ali mi prijatelji nažalost uglavnom nisu nudisti, pa bi im moglo biti neugodno, a ipak žeim da mi se prijatelji osjećaju dobrodošli...
naturizam
Moderator/ica
Moderator/ica

PostPostao/la nudistfkk » 06 svi 2012 12:24

draga i ja uvjek kad imamo priliko budemo goli kod kuće
nudistfkk

Slike: 0