[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
Croatia Naturally Forum • Pogledaj temu - Goli kod kuće?
Forumske objave / Forum Announcements

VAŽNO: Prije registracije na forumu svakako pozorno i u cijelosti pročitajte pravila i uvjete korištenja foruma. Molimo pridržavajte se pravila i uvjeta korištenja foruma, inače vaš korisnički račun može biti obrisan.

IMPORTANT: Before registering on the forum be sure to carefully and fully read forum's terms of use and rules. Please follow the forum's terms of use and rules, otherwise your account may be deleted.

Goli kod kuće?

Diskusije općenito na temu naturizma/nudizma. Prošlost, sadašnjost, budućnost. Tko su naturisti / nudisti? Naturistički bonton. Naturizam i religija. Kako započeti? Samci i samkinje. Politika i pravna strana. Filozofija naturizma/nudizma. Laganije štivo. Itd.

Re: Goli kod kuće?

PostPostao/la novinudist » 07 svi 2012 22:31

Kod mene je u pitanju najčešće "noćni" kućni nudizam. Kada supruga i djeca spavaju onda se može tijelo osloboditi "viška". Baš smo preko vikenda ja i supruga bili sami kod kuće, ja bez odjeće, u boji od glave do pete od sunčanja na bazenu prije dva tjedna (pogledati FKK Banovec), a ona meni: "obuci gače, nisi životinja". I što češ, radi mira u kući, supruga se sluša. Kada je otišla na posao, ja opet kućni nudist.
novinudist
Reg. korisnik(ca) / Reg. user

Slike: 0
Spol: Muški

PostPostao/la naturizam » 07 svi 2012 23:22

Šteta novinudistu. Nadam se da će se supruga kad tad doživjet "prosvjetljenje"...
naturizam
Moderator/ica
Moderator/ica

PostPostao/la nudistfkk » 08 svi 2012 10:43

novinudist je napisao/la:Kod mene je u pitanju najčešće "noćni" kućni nudizam. Kada supruga i djeca spavaju onda se može tijelo osloboditi "viška". Baš smo preko vikenda ja i supruga bili sami kod kuće, ja bez odjeće, u boji od glave do pete od sunčanja na bazenu prije dva tjedna (pogledati FKK Banovec), a ona meni: "obuci gače, nisi životinja". I što češ, radi mira u kući, supruga se sluša. Kada je otišla na posao, ja opet kućni nudist.

Dao bog da ti draga počne razmišlati kao ti :)
nudistfkk

PostPostao/la BunnyRabbit » 12 svi 2012 17:26

naturizam je napisao/la:
svevid je napisao/la:a jeli zgodno primate prijatelje nudiste kuci i recimo piti kavu goli ili rucati

Meni je to skroz ok, ali mi prijatelji nažalost uglavnom nisu nudisti, pa bi im moglo biti neugodno, a ipak žeim da mi se prijatelji osjećaju dobrodošli...

Ovisi.. Mi se obicno obucemo kad dolaze gosti, makar ima par ljudi kojima ne smeta (a nisu nudisti) pa onda ponekad ako nam se neda oblacit ostanemo tako, a inace odjeca nam ne gine.. nazalost :(
BunnyRabbit

PostPostao/la cplvirgo+ » 02 lip 2012 02:39

kad imamo prilku iskoristimo odma
cplvirgo+

PostPostao/la nudist74 » 03 lip 2012 11:58

kada god imam priliku sam gol kod kuće
nudist74

PostPostao/la viki13 » 21 lis 2012 09:58

Kad su topliji dani sunčamo se na balkonu tako da i tako da i doma prakticiramo nudizam.Volimo biti goli i uživamo u tome.
viki13

Slike: 9

PostPostao/la fireball » 08 stu 2012 17:12

kad god prilike dopustaju. u stanu kad smo zena i ja sami (tj nema punice) na vikendici ista stvar. samo sto se na ikendici moram pazit susjeda, nismo si u njaboljim odnosima a neda mi se njegove proljeve raspravljati sa policijom.

ja sada planiram nudizam uvesti i u "vanjski" svijet, kiltom. najvjerojatnije nece bit bas najbolje prihvacen ali u svim prilikama kada cu ga moc nositi (npr kad imam nastup sa bandom i slicno) obavezno, kako oni to kazu military style :)
fireball

PostPostao/la galileo » 08 stu 2012 21:43

Super, javi kako je to s kiltom i okolinom, i zanima me dal je osjećaj propuha ispod toga kad ga se nosi negdje vani!
Hakuna matata!!!!
galileo

Slike: 9

PostPostao/la fireball » 08 stu 2012 23:29

galileo je napisao/la:Super, javi kako je to s kiltom i okolinom, i zanima me dal je osjećaj propuha ispod toga kad ga se nosi negdje vani!

cim nabavim kilt, jer naravno da ih u hrvatskoj nema ili traze basnoslove iznose za njih (a nisu ni vani jeftini). trenutno sam u potrazi sa zvim info o tome sto mi treba i u kojim kolicinama (navodno oko 8 m materijala) i ko to zna napraviti
fireball

PrethodnaSljedeća

Natrag na Općenito o naturizmu / nudizmu / FKK

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.