[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
Croatia Naturally Forum • Pogledaj temu - Planinarenje
Forumske objave / Forum Announcements

VAŽNO: Prije registracije na forumu svakako pozorno i u cijelosti pročitajte pravila i uvjete korištenja foruma. Molimo pridržavajte se pravila i uvjeta korištenja foruma, inače vaš korisnički račun može biti obrisan.

IMPORTANT: Before registering on the forum be sure to carefully and fully read forum's terms of use and rules. Please follow the forum's terms of use and rules, otherwise your account may be deleted.

Planinarenje

Diskusije općenito na temu naturizma/nudizma. Prošlost, sadašnjost, budućnost. Tko su naturisti / nudisti? Naturistički bonton. Naturizam i religija. Kako započeti? Samci i samkinje. Politika i pravna strana. Filozofija naturizma/nudizma. Laganije štivo. Itd.

Planinarenje

PostPostao/la BunnyRabbit » 13 ožu 2011 18:43

Dali se netko medju vama mozda okusao u planinarenju au naturel ?
Znate li mozda neku adekvatnu lokaciju za golo planirenje?
U hrvatskoj ne nekako tesko nac komad brda koji nije ili nastanjen ili pun napucenih planinarskih staza. ili grijesim?
BunnyRabbit
Reg. korisnik(ca) / Reg. user

Spol: Muški

Re: Planinarenje

PostPostao/la CroNat » 14 ožu 2011 01:02

Nisam se nikada okušao, ali vjerujem da ima dosta pogodnih lokacija. U Gorskom kotaru i Lici sigurno, a i po otocima. Evo recimo oko Baške na otoku Krku ima puno označenih staza, a ionako je cijeli onaj dio iza kampa Banculuka pun FKK plažica, tako da vjerujem da se tamo može i gol pješačiti, barem izvan špice sezone. Dobro, nije baš pravo planinarenje u pitanju, više hiking...
Croatia Naturally
http://www.cronatur.com
CroNat
Moderator/ica
Moderator/ica

Slike: 39

PostPostao/la CroNat » 26 ožu 2011 12:16

Nije se baš šaliti s planinarenjem.
Croatia Naturally
CroNat
Moderator/ica
Moderator/ica

PostPostao/la BunnyRabbit » 26 ožu 2011 15:04

CroNat je napisao/la:Nije se baš šaliti s planinarenjem.

Bas smo to komentirali na jednom drugom forumu. "Frendica" s tog foruma koja je par puta bila bas na toj plazi kaze da postoji staza za se spustiti na plazu, i malo dalje te stijene koje nisu bas prikladne za penjanje. I jos je k tomu na vrhu i "aerodrom" za paraglidere. Tako da to nije ni blizu wild niti mjesto za takve pokusaje. :D
BunnyRabbit

PostPostao/la naturizam » 26 ožu 2011 17:59

ontopic - nisam se okušao, ali volio bih.. bude li netko organizirao, count me in
naturizam
Moderator/ica
Moderator/ica

PostPostao/la nudissimo1 » 08 tra 2011 00:46

Hallo svima!

Unatrag par godina s par ljudi koje poznajem s nase lokalne male nudisticke plaze redovito odlazim na hodanje odnosno planinarenje. Naravno au naturel! Imamo vise razlicitih staza, jedna je od Bunculuke prema Veloj Luci i natrag. 2h u jednom pravcu.
Zatim u Vrbniku pa u Selcima te moja omiljena zona Stara Baska! Iz Ri sam, tako da mi je sve blizu. U subotu 9.4. 2011. idemo na Cres u blizini Orleca...
AKo imate pitanja, odnosno volje pridruziti se slobodno me kontaktirajte.
Pozdrav
nudissimo1

PostPostao/la nudissimo1 » 08 tra 2011 00:50

naturizam je napisao/la:ontopic - nisam se okušao, ali volio bih.. bude li netko organizirao, count me in

Javi se kad si si u mogucnosti doci pa da te eventualno ukljucimo u pjesacenje!
nudissimo1

PostPostao/la naturizam » 10 tra 2011 14:37

nudissimo1 je napisao/la:
naturizam je napisao/la:ontopic - nisam se okušao, ali volio bih.. bude li netko organizirao, count me in

Javi se kad si si u mogucnosti doci pa da te eventualno ukljucimo u pjesacenje!

ovo je super.. jedina mana sto smo u zg, pa je cca 2.5h voznje u jednom smjeru.. ako uspijemo srediti neko spavanje onda se javim prije toga da vidimo jeste li u organizaciji neke setnjice.
Pitanja (moze odgovor i na pp, ako slucajno niste za javno otkrivanje svih detalja):
- pretpostavljam da se radi samo o pred- i posezoni?
- i jedno od moje supruge - ima li zena u vasem drustvu, ne bi htjela biti jedina...
naturizam
Moderator/ica
Moderator/ica

PostPostao/la CroNat » 04 lip 2011 09:03

Slovenci idući vikend organiziraju pohod u planine, pa ako je nekome do štetnje u prirodi... link
Croatia Naturally
CroNat
Moderator/ica
Moderator/ica

PostPostao/la WillyNilly » 05 srp 2011 00:30

Naslov planinarenje au naturel malo mi pretenciozno zvuči. Sve one stijene i litice, malo mi djeluje jezovito.
Bolje bi bilo malo razviti ovu temu u smjeru pješačenja au naturel u prirodi.
Malo sam češljao po stranim forumima i ova tema je poprilično razrađena. Ako je vjerovati napisima na tim forumima, pješačenje u prirodi bez odjeće je veoma popularno u Americi, Engleskoj, Francuske stranice daju kompletne filmiće sa velkim grupama golih šetača... U Njemačkoj je otvorena pješačka staza od 18 km za naturiste
Mogu se naći upute o stazama za ovakvo pješačenje, što ponijeti da bi se brzo mogli pokriti u slučaju susreta sa tekstilcima, "hiking withou net", kako se ponašati prilikom susreta sa tekstilcima, noćne šetnje, vožnja bicikla...
Zaljubljenik sam u naturizam i osim na moru i kod kuće volio bi upražnjavati naturističke aktivnosti i u unutrašnjosti. Jarun mi se uopće ne sviđa zbog izloženosti šetačima, nisam nikad bio zbog toga, a i Rakitje mi je malo previše... da ne kažem nastrano.
Da li se netko okušao u ovakvom pješačenju u unutrašnjosti HR, mimo naturističkih centara?
Ako jeste, volio bih čuti korisne savjete od "iskusnih" šetača. Gdje u unutrašnjosti ima kakva staza na kojoj bi bio minimalan rizik susresti tekstilce. Da li je netko imao susret sa šetačima tekstilcima dok je bio au naturel i kakve su reakcije? Poznavajući naš mentalitet, takvi susreti ne bi dobro prošli.
Za prvi put sam se malo više raspisao.
Toliko od mene, pozdrav svima ljubiteljima majke prirode.
WillyNilly

Sljedeća

Natrag na Općenito o naturizmu / nudizmu / FKK

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.