[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
Croatia Naturally Forum • Pogledaj temu - Planinarenje
Forumske objave / Forum Announcements

VAŽNO: Prije registracije na forumu svakako pozorno i u cijelosti pročitajte pravila i uvjete korištenja foruma. Molimo pridržavajte se pravila i uvjeta korištenja foruma, inače vaš korisnički račun može biti obrisan.

IMPORTANT: Before registering on the forum be sure to carefully and fully read forum's terms of use and rules. Please follow the forum's terms of use and rules, otherwise your account may be deleted.

Planinarenje

Diskusije općenito na temu naturizma/nudizma. Prošlost, sadašnjost, budućnost. Tko su naturisti / nudisti? Naturistički bonton. Naturizam i religija. Kako započeti? Samci i samkinje. Politika i pravna strana. Filozofija naturizma/nudizma. Laganije štivo. Itd.

Re: Planinarenje

PostPostao/la naturizam » 12 srp 2011 19:29

Izgleda Willy da nitko ovdje baš nema neka iskustva u tome, mogli bismo možda i organizirati nešto....Na moja pitanja par postova gore nisam dobio nikakve odgovore.

Btw, dobrodošao na forum, možeš se predstaviti "for real" i ovdje.
naturizam
Moderator/ica
Moderator/ica

Spol: Muški

PostPostao/la naturizam » 12 srp 2011 19:37

Eh da, evo još - Društvo naturista Mali raj Dolenje polje (nadam se da sam ispravno pogodio velika i mala slova) ima u blizini prvu označenu FKK stazu za pješaćenje u Sloveniji, 4 km, a ono što je zanimljivo za nas, to je kod Novog Mesta, cca 80 km od Zagreba. Svake nedjelje imaju druženja, a može se dogovoriti i vođenje po stazi. Svaka čast!
Linkovi:
www.dnmaliraj.si
o stazi
mapa
naturizam
Moderator/ica
Moderator/ica

PostPostao/la fkk1 » 16 lis 2012 12:42

Kako sam iz Zd, nekidan smo u društvu pričali o Paklenici. Redoviti planinarim po Velebitu i poznajem dosta dobro taj dio. Uglavnom mi je jedna kolegica rekla da su neke grupe bile na Paklenici i planinarili goli. Mene je to odmah zaintrigiralo, jer b i ja to volio.
Zna li netko više o tome...?

Pozdrav!
fkk1
Reg. korisnik(ca) / Reg. user

Slike: 0

PostPostao/la BunnyRabbit » 16 lis 2012 13:12

fkk1 je napisao/la:Kako sam iz Zd, nekidan smo u društvu pričali o Paklenici. Redoviti planinarim po Velebitu i poznajem dosta dobro taj dio. Uglavnom mi je jedna kolegica rekla da su neke grupe bile na Paklenici i planinarili goli. Mene je to odmah zaintrigiralo, jer b i ja to volio.
Zna li netko više o tome...?

Pozdrav!

Jako zanimljivo. :)
Kolegica nema vise informacija?
BunnyRabbit

PostPostao/la CroNat » 16 lis 2012 18:47

Vani ima dosta grupa koje idu na nudistička planinarenja. Pretpostavljam da se i ovdje radilo o nekim strancima. Ali nikad se ne zna...
Croatia Naturally
http://www.cronatur.com
CroNat
Moderator/ica
Moderator/ica

Slike: 39

PostPostao/la fkk1 » 24 lis 2012 11:00

Da, mislim i ja da su bili neki stranci, ali nažalost nije mi više o tome rekla kolegica, jer nju to ne zanima.
Stvarno bi volio i taj oblik nudizma probati. Bio sam gol u prirodi puno puta, ali samo kratko, mislim da i to ima svoju čar, kao i plaže.
Inače nevolim na plaži ležati i glumiti statista, zato su mi draži FKK kampovi jer se ljudi druže i slobodno goli kreću. A planina...!? Tu je kretanje isto neograničeno, bilo bi samo dobro viditi di se i kada može tako nešto doživiti...
fkk1

Slike: 0

Prethodna

Natrag na Općenito o naturizmu / nudizmu / FKK

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.