[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
Croatia Naturally Forum • Pogledaj temu - Goli na vrhu?
Forumske objave / Forum Announcements

VAŽNO: Prije registracije na forumu svakako pozorno i u cijelosti pročitajte pravila i uvjete korištenja foruma. Molimo pridržavajte se pravila i uvjeta korištenja foruma, inače vaš korisnički račun može biti obrisan.

IMPORTANT: Before registering on the forum be sure to carefully and fully read forum's terms of use and rules. Please follow the forum's terms of use and rules, otherwise your account may be deleted.

Goli na vrhu?

Diskusije općenito na temu naturizma/nudizma. Prošlost, sadašnjost, budućnost. Tko su naturisti / nudisti? Naturistički bonton. Naturizam i religija. Kako započeti? Samci i samkinje. Politika i pravna strana. Filozofija naturizma/nudizma. Laganije štivo. Itd.

Goli na vrhu?

PostPostao/la Billy » 29 stu 2013 12:27

Ljetos sam boravio u opčini Vinodol,te sam uživao u prekrasnom krajoliku,kroz koji sam prolazio biciklom.
Jednog dana,vozeći se zaleđem Crikvenice,odlučio sam popet se biciklom do vidikovca Pridva.Krivudava cesta,sunčaano,33 celzijusa,pogled prema krčkom mostu i na Tribalj bili su prekrasni.
Kad sam stigao do vidikovca,bio sam umoran,i sav mokar,te sam odlučio malo se odmoriti.Kako sam bio gore sam,skinuo sam biciklističku odjeću i stavio je sušit na bicikl,a ja sam uživao gol na suncu.Na vrhu,potpuno sam.Nisam mario za paraglajdere koji lete iznad mene vioko..Osjetio sam potpuni mir i veliku ugodu.Baš mi se svidjelo :)
Voli li još netko nešto takvo,i što mislite o takvom obliku nudizma?Znam da nije baš uobičajeno,al eto,bilo je spontano i lijepo.
Billy
Reg. korisnik(ca) / Reg. user

Spol: Muški

Re: Goli na vrhu?

PostPostao/la goli » 29 stu 2013 18:32

Bravo,svaka čast!
Mora da si se nauživao.....
goli

PostPostao/la Billy » 29 stu 2013 19:16

A čuj,bilo je to spontano i bilo mi je jako lijepo,neću lagati :)
A nisam valjda jedini koji to radi :o
Billy

PostPostao/la karlo » 30 stu 2013 17:56

bilo bi super kada bi bilo nekih nudistickih planinarenja, svakako zanimljivo
karlo

PostPostao/la naturizam » 17 pro 2013 19:55

Nisi jedini :).
Imamo tu neke već teme za bicikliranje, planiniranje, uključi se, javi se, nadam se da ćemo konačno nešto i dogovoriti...
naturizam
Moderator/ica
Moderator/ica

Natrag na Općenito o naturizmu / nudizmu / FKK

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.