[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
Croatia Naturally Forum • Pogledaj temu - prijateljski pozdrav
Forumske objave / Forum Announcements

VAŽNO: Prije registracije na forumu svakako pozorno i u cijelosti pročitajte pravila i uvjete korištenja foruma. Molimo pridržavajte se pravila i uvjeta korištenja foruma, inače vaš korisnički račun može biti obrisan.

IMPORTANT: Before registering on the forum be sure to carefully and fully read forum's terms of use and rules. Please follow the forum's terms of use and rules, otherwise your account may be deleted.

prijateljski pozdrav

Diskusije općenito na temu naturizma/nudizma. Prošlost, sadašnjost, budućnost. Tko su naturisti / nudisti? Naturistički bonton. Naturizam i religija. Kako započeti? Samci i samkinje. Politika i pravna strana. Filozofija naturizma/nudizma. Laganije štivo. Itd.

prijateljski pozdrav

PostPostao/la kastrum » 21 tra 2014 18:32

Poštovani prijatelji,

Htedoh samo da kažem i napišem da sam u velikom naletu što se naturizma tiče.

Priče koje sam na Vašem sajtu objavljivao u prethodne dve godine ovih dana dorađujem ispravljam...

Voleo bih da mi se jave zainteresovani naturisti i naturistkinje da, onome ko je zainteresovan, priče pošaljem na mejlove i da neki od vas priče recenziraju. To će biti ispravljena verzija (i poboljšana, nadam se!) tako da ću se javljati povremeno i svakako kada završim sa tim pisanjem da vidim kako dalje. Moja je velika želja da to budu priče na internetu,m ipak da sačekam još malo...

Uporedo sa tim pričama, smislio sam da napišem studiju SENKE NAGOSTI, antropološki okvir nudizma, naturizma, trebaće mi pomoć nekih od vas, ali i sa tim polako...

Sakupio sam, čini mi se, pristojnu kolekciju FKK filmova i voleo bih da vidim da li eventualno neko od vas ima interesa da se nekako menjamo, da razmenjujemo...

Krajem VI meseca krećem u Crnu Goru, u mesto Njivice kod Herceg Novog, ako neko ima volju da se javi da raymenimo kontakte i slično...
kastrum
Reg. korisnik(ca) / Reg. user
Reg. korisnik(ca) / Reg. user

Spol: Muški

Natrag na Općenito o naturizmu / nudizmu / FKK

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.