[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
Croatia Naturally Forum • Pogledaj temu - Počela sezona sunčanja
Forumske objave / Forum Announcements

VAŽNO: Prije registracije na forumu svakako pozorno i u cijelosti pročitajte pravila i uvjete korištenja foruma. Molimo pridržavajte se pravila i uvjeta korištenja foruma, inače vaš korisnički račun može biti obrisan.

IMPORTANT: Before registering on the forum be sure to carefully and fully read forum's terms of use and rules. Please follow the forum's terms of use and rules, otherwise your account may be deleted.

Počela sezona sunčanja

Teme koje nisu pokrivene forumima iznad.

Počela sezona sunčanja

PostPostao/la Scorp » 09 tra 2017 15:14

Ja na plaži već mjesec dana za vrijeme sunčanih dana. Upravo sam sad na plaži, imali tko od ekipe s foruma da je otvorio sezonu sunčanja?
Scorp
Reg. korisnik(ca) / Reg. user

Spol: Muški

Re: Počela sezona sunčanja

PostPostao/la cro-31 » 22 tra 2017 13:32

ja počeo prije tjedan dana. nažalost vrijeme se pogoršalo pa se čeka proljepšanje vremena!
cro-31

Spol: Muški

Natrag na Sve ostalo

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 2 gostiju.