[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
Croatia Naturally Forum • Pogledaj temu - Ulazak u EU
Forumske objave / Forum Announcements

VAŽNO: Prije registracije na forumu svakako pozorno i u cijelosti pročitajte pravila i uvjete korištenja foruma. Molimo pridržavajte se pravila i uvjeta korištenja foruma, inače vaš korisnički račun može biti obrisan.

IMPORTANT: Before registering on the forum be sure to carefully and fully read forum's terms of use and rules. Please follow the forum's terms of use and rules, otherwise your account may be deleted.

Ulazak u EU

Teme koje nisu pokrivene forumima iznad.

Jeste li za ulazak RH u EU?

Jesam
5
83%
Nisam
1
17%

Ukupno glasova : 6

Ulazak u EU

PostPostao/la CroNat » 19 sij 2012 23:45

Da vidimo što misle naturisti? Ili bar onih 5-6 koji ovamo svrate. :)
Croatia Naturally
http://www.cronatur.com
CroNat
Moderator/ica
Moderator/ica

Slike: 39
Spol: Muški

Re: Ulazak u EU

PostPostao/la CroNat » 20 sij 2012 00:00

Evo da odmah dam i svoje mišljenje. Više sam za nego protiv, dakle odlučit ću se za "za". I jedna i druga opcija imaju prednosti i slabosti, rizik je i jedno i drugo, ali mislim da je ulazak u EU ipak manji rizik nego da ostanemo sami i izolirani. U principu najviše ovisi o nama samima, niti je ulazak garancija sama po sebi, niti ostanak izvan EU-a automatski znači da sami u potpunosti upravljamo svojom sudbinom. Takve države su danas rijetke, možda Sjeverna Koreja... Ulazak u EU je izazov i mislim da nam ipak otvara mnoge mogućnosti, e sad koliko ćemo ih iskoristiti i jesmo li to uopće u stanju...
Croatia Naturally
CroNat
Moderator/ica
Moderator/ica

PostPostao/la salens » 20 sij 2012 11:51

Mislim da je za hrvatske naturiste veoma vazno da udjete u EU jer ce tada biti mnogo vise FKK plaza, a i nama u Srbiji ce svanuti pa cemo se i mi opasuljiti...
salens
Reg. korisnik(ca) / Reg. user

PostPostao/la naturizam » 21 sij 2012 19:08

Ja sam isto za. Naravno, uvijek postoje i negativne stvari, ali mislim da bi za nas bilo puno gore da ostanemo izvan EU - prvenstveno zbog toga što nismo toliko zrela država niti demokracija (kao Norveška ili Švicarska npr), i već vidim neke nove lokalne šerife, premijere, kako nas prave budalama i kradu milione... a i ne da mi se biti građanin drugog reda. Dosta putujem, uglavnom poslom, i onda si uvijek onaj koji staje u 10-ti red, imaš li vizu, šta vi hrvati imate i za avio-karte (karikiram, naravno) i sl.
Možda će se EU i raspast, ali nema veze, mislim da svejedno u ovom procesu do sada ipak napravljeno i nešto dobroga. A ako poživi, to će ipak značiti mladima dosta, prvenstveno zbog lakše mobilnosti, pronalaska posla visoko obrazovanima, mislim da je to dobra prilika ako ju se iskoristi.

E sad, što se tiče naturizma, ne vidim neke veće promjene, ali vidjet ćemo :) Možda ulazak među, uvjetno rečeno, slobodnije svjetonazore u vezi ljudskog tijela donese novi naturistički zamah i kod nas.
Evo ideje: idemo vidjeti postoji li neki program EU vezan uz razvoj naturizma i idemo ga iskoristiti za promidžbu! :) Mogli bi se iskoristiti programi vezani za turizam, ali i za razvoj građanskog društva i tolerancije....
naturizam
Moderator/ica
Moderator/ica

PostPostao/la CroNat » 23 sij 2012 11:00

Nekako sumnjam da EU ima posebne politike ili stajališta prema naturizmu :cry: Za svaki slučaj odmah sam pretražio europa.eu i ec.europa.eu., začuđujuće nema rezultata!!! Pa što oni misle?! Gdje mi to ulazimo?? E da sam to jučer znao... :D
U svakom slučaju dobra ideja jer nikad se ne zna, može se uvijek biti prvi. Možda se može osmislit projekt, kombinacija turizma, ekologije i prekogranične suradnje, treba naći partnera npr. u Sloveniji, Mađarskoj ili Italiji, registrirat udrugu, smisliti i napisat projekt. Ipak, bojim se da je to malo poveći zalogaj. Čak i za DNH, a kamoli za nekog drugog! :D
Croatia Naturally
CroNat
Moderator/ica
Moderator/ica

PostPostao/la naturizam » 26 sij 2012 17:31

Za DNH pogotovo, rekao bih, ali necu ponovo otvarat tu temu :). Ma cuj, kad mi dodje svega preko glave, mijenjam profesiju i ima da se bacim u naturisticko ugostiteljstvo, a onda ima da zicam pomoc na sve strane :)
naturizam
Moderator/ica
Moderator/ica

PostPostao/la CroNat » 27 sij 2012 17:45

Naturističko ugostiteljstvo? Nešto kao pansion, apartmani, kamp ili beach bar?
Croatia Naturally
CroNat
Moderator/ica
Moderator/ica

PostPostao/la naturizam » 28 sij 2012 17:48

Volio bih kad bi to bilo nesto kao "resort" ali na kontinentu, ne na moru. Apartmani, mozda mjesto i za kampiranje, klasicni sadrzaji - bazen, sauna i sl., ali i da ima dobar komad "netaknute" prirode u sklopu, tako da se moze vrijeme provoditi u setnjama, bicikliranju, penjanju po stijenama i sl. Nesto sto bi ponudilo i aktivni naturizam.

Samo san, za sada, mozda za x godina....:)
naturizam
Moderator/ica
Moderator/ica

PostPostao/la galileo » 29 sij 2012 11:19

Svaka čast "naturizam"!
Vrlo zanimljiva ideja i bilo bi prekrasno kad bi se ostvarila u skorije vrijeme!!!! :)
Hakuna matata!!!!
galileo

Slike: 9

PostPostao/la CroNat » 29 sij 2012 12:25

Zvuči nešto slično kao Mali raj u Slo, samo bolje. Slažem se, super ideja. Radiš nešto što voliš, ali to zapravo ne bi niti bio "pravi" posao. Turizam, eko poljoprivreda, priroda, mir, sloboda naturizma 24 sata... Zvuči kao utopija, ali ima ih koji su to ostvarili.
Croatia Naturally
CroNat
Moderator/ica
Moderator/ica

Sljedeća

Natrag na Sve ostalo

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.