[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
Croatia Naturally Forum • Pogledaj temu - Priče
Forumske objave / Forum Announcements

VAŽNO: Prije registracije na forumu svakako pozorno i u cijelosti pročitajte pravila i uvjete korištenja foruma. Molimo pridržavajte se pravila i uvjeta korištenja foruma, inače vaš korisnički račun može biti obrisan.

IMPORTANT: Before registering on the forum be sure to carefully and fully read forum's terms of use and rules. Please follow the forum's terms of use and rules, otherwise your account may be deleted.

Priče

Teme koje nisu pokrivene forumima iznad.

Re: Priče

PostPostao/la galileo » 05 svi 2012 17:32

Mislim da di bilo ok da salens otvori neki blog na kojem bi se mogle čitati njegove priče i da onda podjeli adresu ovdje kako bi svi mogli svratiti tamo i pročitati priče kada nam to najbolje odgovara!
Iskreno bez uvrede ja nisam puno priča pročitao iz razloga što kad se prijavim ovdje na pameti su mi sasvim desete stvari od čitanja priča, i zato mi se jednostavno dogodi da ih preskočim a sljedeći put kad se prijavim zaboravim da su i bile objavljene!
Mislim da je funkcija foruma podijeliti čim više informacija u što manje teksta a to je u pričama teško!
Hakuna matata!!!!
galileo
Reg. korisnik(ca) / Reg. user

Slike: 9
Spol: Muški

PostPostao/la CroNat » 05 svi 2012 18:26

galileo je napisao/la:Mislim da di bilo ok da salens otvori neki blog na kojem bi se mogle čitati njegove priče i da onda podjeli adresu ovdje kako bi svi mogli svratiti tamo i pročitati priče kada nam to najbolje odgovara!
Iskreno bez uvrede ja nisam puno priča pročitao iz razloga što kad se prijavim ovdje na pameti su mi sasvim desete stvari od čitanja priča, i zato mi se jednostavno dogodi da ih preskočim a sljedeći put kad se prijavim zaboravim da su i bile objavljene!
Mislim da je funkcija foruma podijeliti čim više informacija u što manje teksta a to je u pričama teško!

U pricipu se slažem da bi za salens-a možda bilo bolje da objavljuje svoje priče na nekom blogu, čija forma bolje odgovara dužim tekstovima. Možda bi tako i imao više čitatelja, ako mu je to uopće i cilj. Ali isto tako ne vidim razlog zašto ne bi objavljivao svoje priče i ovdje, sve dok su u skladu s nekim osnovnim pravilima foruma. Stvar je osobnog ukusa sviđaju li se njegove priče nekome ili ne. Isto tako, tko ih želi čitati može, tko ne želi ne mora. Sve se nalaze u jednom topicu, tako da se ne može niti prigovoriti da se radi o nekom spamu ili nepoštivanju teme određenog topica.
Croatia Naturally
http://www.cronatur.com
CroNat
Moderator/ica
Moderator/ica

Slike: 39

PostPostao/la naturizam » 05 svi 2012 18:37

Meni je skroz da pro-naturističke priče budu na forumu, tako da i oni koji se prijave na forum samo da bi vidjeli šta tu ima mogu nešto i iz ovog podučja pročitati.
S druge strane, blog je odlična forma za objavu priča i nitko te neće cenzurirati. Jedino je meni opet tu problem, bilo da se radi o Saletu ili bilo kom drugom, da se nudizam i erotika stavlja u isti koš. Ako se radi o erotskim pričama, onda to treba biti blog za erotske priče a ne naturističke.
naturizam
Moderator/ica
Moderator/ica

PostPostao/la BunnyRabbit » 05 svi 2012 21:11

Eto, da i ja kazem da mi je drago da ste reagirali.. :)

jos prije sam malo ukrivo gledao na neke "blaze" verzije iz prijasnjih prica ali nisam htio cijepidlaciti. inace Sale price su ok, i procitao sam sve kako si objavljivao. Ali slazem se sa stavom da mijesanju erotike i naturizma nema mjesta.
BunnyRabbit

PostPostao/la doddi8 » 16 svi 2012 12:40

Dobar si Sale...svaka čast.....
doddi8

hvala vam svima

PostPostao/la kastrum » 16 svi 2012 16:08

Prijatelji sa sajta i foruma,

Puno Vam hvala i za pozitivne i neke ne tako prijatne komentare. Nesto sam duze cekao sa reakcijom jer sam skupljao i materijal za nove price, a neke drzim jos u rezervi. Pokusacu da nastavim da objavljujem na sajtu i na forumu SVE OSTALO. Iskreno receno, za blog nemam dovoljno neke volje, niti tehnickih znanja ni kapaciteta.

Voleo bih da mi se takodje ostali jave i prokomentarisu price i tekstove, pa da vidim sta i kako, pokusao bih silu tih tekstova da objedinim i da eventualno bude neki romancic, scenario za film i slicno...

Videcemo...

Vas Sale koji je promenio ulazno ime pa je sada KASTRUM
kastrum

Izazov

PostPostao/la kastrum » 22 svi 2012 17:38

Izazov

Bilo je vreme za pokret. Nakon dolaska u malo primorsko mesto, Mirjana je želela da prošeta Glavnom ulicom.
Idem da popijem kafu – pomisli Mira i posle par minuta naiđe na skriveni lokal u jednoj ulici.
Idealno, pomisli tridesetotogodišnja brineta, ovo će biti moj kutak u ovom Gradiću dok je posmatrala živopisno dekorisane zidove paba.
S nestrpljenjem je očekivala da se okupa u morskom plavetnilu. Čekala je celu godinu na baš ovih deset dana godišnjeg odmora i sada je bila na domak cilja...
Mesto u koje je stigla jutarnjim autobusom bilo je poznato na turističkoj mapi Regije. Odlučila se za manje plaže na kojima je godinama upoznavala svoje istomišljenike. Još kao studentkinja opredelila se da se sunča bez kostima, a mesta u kojem je provodila vrela leta imala su i prostor za nudiste.
Tako je bilo i ovog puta. Uronila je u vodu i osetila sunčane zrake svuda po telu, dok je za tren oka bila suva nakon kupanja.
Stvarno se čudim svim kupačima u gaćicama, treba im puno vremena da se osuše – pomisli službenica predstoničke firme za elektroniku dok je pakovala stvari i odlazila sa plaže...
Predveče, brzo je ukapirala gde su glavna mesta za provod u tom malom mestu. Najveći promet ljudi i robe odvijao se duž Šetališta, a ubrzo...
Miro, Miro, da li si to ti ? – približavao se stolu u tom skrivenom lokalu s početka ove priče jedan njen poznanik. Pa gde si, dugo te nisam video – Mirjani je sve više i više prilazio Nemanja. Bio je u pratnji devojke duge crn kose. Upoznavši se sa Tanjom, Mira Zeković ponudila je svom srednjoškolskom drugaru da on i Tanja Mijatović sednu za sto koji je ranije zauzela.
Znaš kako, počeo sam da studiram, ali sam ubrzo našao posao, pa... – nastavio je Nemanja da referiše o proteklim godinama, u vremenima kada su izgubili svaki kontakt.
Ne dosađuj s tim poslom – koga to još zanima po prvi se put kog kasnog popodneva oglasila Tanja prekinuvši Nemanju i uputivši Miri pitanje : A gde se Vi kupate ?
Juče sam bila do B., tamo ima nudistička plaža – kratko je odgovorila Mirjana čekajući reakciju jednog od njih.
Ah, sećam se ja da si ti još u srednjoj školi pisala sastave o „beskrajno udaljenim mestima ispunjenim golim ljudima“ – spretno je nastavio Nemanja razgovor na ovu temu naprasno zaboravivši da ga kolega iz kancelarije maltretira...
Jesam, i dobila sam jedinicu kao kuća zbog tog sastava – rekla je Nemanjina gimnazijska prijateljica i skrenula im pažnju da će i sutra doći do mesta B....

Došli smo na deo obale na kojem dominiraju golaći, a ti nećeš da idemo... – razočarano je konstatovao Nemanja sat kasnije, kada su napuštali prostor centralne plaže. Bilo je to sutradan od trenutka kada su pričali sa Mirom, a Nemanja je bezuspešno pokušavao da zašnira traku na novim kupaćim gaćicama. Za to vreme Tanja je „podešavala“ gornji deo plavog kostima, da se što manje vidi...
Baš mi je žao... – pomisli Nemanja u sebi i okrenu se da uzme peškir.
Ma znaš, da ti kažem... – izložila je Tanja Mijatović plan nastavka letovanja momku Nemanji.
Plaži su se približavali sa „kontra strane“ nego što je to činio dobar deo golišavih kupača. U šumici koja je okruživala mesto na kojem su opuštali turisti bez kostima, Tanja je tri puta pogledala okolo i kada se konačno uverila da u okolini „nikog nema“ skinula je sve sa sebe. Za to vreme, Nemanja je posmatrao kameniti deo uvale spremajući se da raspostre pribor...
Dobar dan, možete li mi pomoći ? Tražim jednu devojku... – obratila se plavuši duge kose junakinja ove priče.
Miro, traže te neki momak i devojka, oboje su malo zbunjeni... – rekla je Stanka dok je ulazila u vodu.
Nemanja, da li ste stigli ? Bilo je krajnje vreme... – nestrpljivo je svoje nove prijatelje nudiste očekivalo društvo...

Nadam se da je priča ok, ocenite...

Sale NS
kastrum

TV spot

PostPostao/la kastrum » 10 lip 2012 19:09

TV spot

Na telefon je odgovorila nakon trećeg zvona. Predstavio joj se i odmerenom dikcijom i saopštio da snima spot o ...
Slavica Martinović je ceo dijalog sa muškarcem koji joj se preko telefona predstavio kao Džoni, prepričava mužu Mirku čim se ovaj vratio sa posla.
Još mi je rekao da je zakazao sastanak za ponedeljak u 11 sati u prostorijama njegove beogradske firme, Trg neznanog junaka, tako nešto... – uzbuđeno je šefica računovodstva u nekadašnjem privrednom gigantu pričala o telefonskom kontaktu sa producentom i rediteljem.
A odakle mu broj... ? Ovo postaje sve luđe, privatnost ne možeš da sakriješ nikako – sve je nervozniji bio i Mirko Martinović...

Dva dana kasnije...

Slavica je posle dva sata putovanja stigla u glavni grad. Ušla je u salu za sastanke na pomenutoj adresi i videla dečaka i devojčicu sa mamama i dvojicu starije gospode kako već sede za dugačkim konferencijskim stolom. Jedan se čovek znojio na pročelju stola...
Dobar dan svima! Ja sam Aleksandar Petković i pozdravljam Vas ispred producentske kuće Mungos. Zovu me Džoni i reditelj sam reklama i kratkih dokumentarnih filmova o kojima ste možda čuli, a možda i ne. Bilo kako bilo, turistička organizacija jednog primorskog grada me je za potrebe predstojeće turističke sezone angažovala da snimim desetominuti promotivni film o poznatoj nudističkoj plaži...
Kao dugogodišnja posetiteljka letovališta u kojima se kupaju osobe bez kupaćih kostima, Slavica se nije iznenadila ovoj ponudi. Ipak, morala je da se dogovori sa Mirkom oko učešća u ovom „značajnom projektu“ kako ga je reditelj malopre definisao.
Slavice, ne morate da žurite sa odlukom, javite mi se do petka. Ukoliko pristanete na uslove saradnje, organizovaćemo čarter let do U... – otkrio joj je reditelj svoje planove.
Upišite Milanović, Žarko i Jelena – rekla je jedna od mama dok je ustajala sa stolice. Znate, voleli bismo svi da film zaista privuče što više nudista, znate kako je inače teško napraviti kampanju – nastavila je Jelena da priča dok je gospodin Petković zapisivao imena u svoj rokovnik.
Obavezno bi trebalo da pristaneš na tu ponudu. Ovo je izuzetna prilika da odemo na more o trošku tih producenata – sklapao je Slavičin suprug Mirko kockice mozaika nastupajuće letnje sezone.
Ma znam da mnogi znaju da idemo na nudističke, međutim, spot će prikazati širom zemlje, zar te ne bi bilo sramota... ? – bila je Slavica pred krupnom dilemom.
Ni para nije toliko mala, besplatan smeštaj tokom snimanja – nabrajao je Mirko prednosti pristajanja na ovu avanturu.
Javna prezentacija atraktivne turističke destinacije održana je u hotelu „Prinston“ uz prisustvo mnogobrojnih zvanica...
Došlo je vreme za projekciju dugoočekivanog celuloidnog ostvarenja. Početni minuti pripali su dečaku i devojčici koji su se igrali u pesku. Dobili su zadatak da ispričaju od kada baš na plaži „Acapulco“ prave peščane kule. U sledećem kadru, pojavila se Slavica u kupaćem kostimu. Prikazana je kako dolazi na plažu, rasprostire peškir i oslobađa se suvišnog tereta. Brzo je ostala naga i potrčala niz plažu, a pri kraju spota predstavio se sredovečni gospodin rečima da već decenijama posećuje upravo nudističku plažu. Završni trenuci TV priloga spojili su njih nekolicinu u krugu. Jedinstvena poruka glasila je: DOĐITE NA PLAŽU ACAPULCO...
U poluvremenu jednog sportskog nadmetanja, Zoran je upitao suprugu Zoricu: Pogledaj molim te, da li je to tvoja koleginica Slavica ?
Neverovatno ali istinito...

Sale Novi Sad
kastrum

Svi za jednog, jedan za sve

PostPostao/la kastrum » 16 lip 2012 18:40

Svi za jednog, jedan za sve

Nije prošlo ni sat vremena od kada su se smestili na Gradsku plažu, a Vesni je zazvonio telefon...
Verovatno je Milana, javlja da će kasniti, verovatno se zadržala u prodavnici – pomisli studentkinja marketinga na prestižnom privatnom fakultetu.
Vesna, hajde pruži korak do prve uvale, znam da ste na Gradskoj, ali...
Bilo joj je pomalo čudno što ju je Milana baš sada nazvala. Ipak delovala je uzbuđeno moja drugarica – pomisli Vesna i izvinivši se ostalima izađe sa prebukiranog kupališta.
Čim je stigla do stena, precizno vođena Milaninim uputstvima, ugledala je Nemanju kako se diže sa peškira i odlazi da se priključi Milani u vodi. Nije mu baš bilo lako da se probije do mesta na kojem će ući u more...
Sve ovo ne bi bilo vredno ni najmanjeg pomena da Milanin momak nije skinuo baš sve sa sebe.
Hej, Mila ? Kako si, šta radiš ? – upitala ju je Milana iskočivši iz ogromne vodene površine. Izašla je dok su joj se morske kapljice slivale niz bele grudi, a Nemanja joj se približavao.
Ali, otkud vas dvoje ovde ? I to kao nudisti... – progovori najzad Vesna.
Znaš kako je, na Gradskoj plaži je gužva, videla si i sama...
A i ja sam pomislio da bi bilo lepo naći neko mirnije mesto – uključio se i Nemanja u razgovor.
Da Vam kažem, najbolje ste mesto odabrali... Ako nemate ništa protiv... i ne završivši rečenicu Vesna se priključila koloniji nudista. Nije joj to bilo prvi put...
Na drugoj strani su ostali Dragana, Nikola, Neša i Milica. Zabavljali su se igrajući karte i čitajući novine, sve do trenutka kada je Milici zazvonio telefon.
Moram da Vas sada napustim, žao mi je ali mi se Milana javila da joj je loše i da se vraća u Pansion – izvinjavajućim tonom je izustila Milica i vrlo brzo napustivši prostor Gradske plaže. Međutim, umesto prema Pansionu, i Milica je stigla na plažu koja ne zahteva kupaći kostim. Isti je hitno odbacila sa sebe i namazala se na kritičnim mestima. Njenim su stopama uskoro stigli Dragana i Neša jer su i oni dobili poziv za sastanak na nudističkoj plaži.
A gde su svi otišli ? – upitao se Nikola. I zaista, dok je čitao najzanimljivije poglavlje romana Agate Kristi, cela ekipa sa kojom je došao na letovanje je volšebno nestala. Otišao je da se okupa još jednom i krenuo u potragu za Milicom i ostalima, ali ga je zaustavio jedan SMS poziv...
Čak tamo da dođem ? – upitao je neimenovanog sagovornika. Zar nije jednostavnije da se vi vratite ovde ? – nastavio je Niks. Zaista ne znam...
Ipak, korak po korak i Nikola je stigao među prijatelje. Video je trenutak u kojem Milica u vodi dobacuje vodu Dragani. Takođe, Vesna je ispruženih nogu masirala kolena koje su joj najbrže pocrvenele. Prvo što mu je privuklo pažnju je belina svud okolo, a Milana je spavala na stomaku, upijajući sunčeve zrake...
Evo i Nikole! – prva je u pravcu iz kojeg je dolazio pogledala Dragana. Stajao je na uzvišici tako da je mogao polako da ih osmotri.
Što si se tako ukipio ? – upitala ga je, primetivši njegovu zbunjenost, ljubimica Milica. Kada mu je prišla osetio je veliko uzbuđenje jer je ona, baš kao i ostali, na sebi imala samo naočare za sunce.
Niks, i ti se sada možeš raskomotiti – dodade ona primetivši njenog prijatelja na njeno poprsje.
Ni slučajno, Milice! Ja te vaše golišave kerefeke ne trpim – bio je rezolutan Nikola i brže bolje napustio divnui uvalu...
Vidi, vidi, pobeže on kao da ga goni razjareni bik na koridi, haha – nasmeja se Milana kada ju je probudio glasan ton njenih prijatelja.
Bilo kako bilo, Dragana je smislila plan za sutradan, a ostali su je pažljivo slušali...
Osvanulo je novo jutro. Dok su u Pansionu ispijali prvu jutarnju kafu, Milica nehajno upita: Kuda ćemo danas da idemo ?
I dok su ostali sedeli i većali, kao da već unapred nisu znali za Plan, Dragana je bila na putu...
Ostali su je sledili, a Nikola je nedovoljno krenuo za njima.
Šta li su sada smislili ? – upitao se on. Juče su bili goli, danas će možda svi da stave duge brade i crvene kapice pa da usput deci dele poklone...
Nepunih sat vremena kasnije, Milana i Vesna su gotovo istovremeno povikale : Stigle smo...
Prve su ugledale natpis: DOBRODOŠLI U NATURISTIČKI KAMP NEPTUN ocrtan plavom bojom na beloj podlozi...
Svi su čekali na reakciju samo jednog čoveka. Nikola je zinuo od čuda ugledavši raspoloženu, preplanulu plavušu na ulaznim vratima nudističkog kampa. Ovde su se sjatile čitave porodice, bilo je i starijih muškaraca i žena...
Vi zaista niste normalni – vikao je Niks na Vesnu i ostale – ovo je prevališlo sva moja očekivanja... pešačimo kao blesavi po najvećem suncu, da bismo došli Gde ? Na mesto razvrata i sramote – bio je taj momak ljut kao ris.
Tiše, malo gospodine, tiše! Zar ne vidite sav ovaj svet okolo ? Za Vas kao i za sve ostale posetioce kampa, važi pravilo... – citirala je prsata plavuša odredbe Pravilnika o kućnom redu.
Baš si čudan, Niks – pokušava je da ga umiri Dragana, dok je Milica već kupovala karte...
Hej, Milice, zar i ti ? – U tebe sam do sada imao najviše poverenje, a ti će dopustiti da te ovde gledaju svakakvi manijaci... – glasno je Nikola izražavao svoje negodovanje pritom prekoračivši ulaznu liniju kampa.
Nikola, mi ulazimo, a ti možeš da se vratiš u Pansion, vidiš da je toplo, ali kreni bar na jednu stranu – savetovao ga je prijatelj Nemanja i ubrzo se pomešao sa ostalim nudistima. Uživali su u sunčanju, morskim mirisima, razgovorima sa prijateljima i ostalima...
U panici, Nikola je izgubio društvo sa kojima je krenuo na dugačak put. Našao je u dugačkom redu, ali se ubrzo ponovo približavao ulazu.
Ne vredi Vam sada da se vraćate – opomenuo ga je još jedan nudista pred ulazak u Neptun. Neće Vam otpasti kruna sa glave, goli pa šta ? – rekao je isti.
Hteo ne hteo, Niks je nakon nekoliko trenutaka, oborenog pogleda, procedio kroz zube: Molim Vas jednu kartu...

Sale iz Novog Sada
kastrum

Golišave muke

PostPostao/la kastrum » 17 lip 2012 10:47

Golišave muke

I kako je bilo na letovanju ? – upitalo je više prisutnih slavljenicu Marijanu. Bilo je to 28. oktobra, na njen dvadeset i osmi rođendan...
I gde si to uopšte bila ? – Nije te bilo letos, kao da si u zemlju propala... – žalio se Peđa uputivši prekorne poglede u njenom pravcu.
Toliko festivala, muzike i ostalog, a ti si odabrala... – nije mogao da se načudi Marijaninom izboru Velibor.
Pa, znate kako je – odgovorila je Marijana, ako želite da pogledate kratak film, ugasite svetlo...
Bilo ih je šestoro u sobi od kojih je samo Nenad znao za tu njenu tajnu...
Uskoro, pogledi prisutnih behu prikovani za veliki plazma ekran na kojoj se video ljubavni par u opuštenoj šetnji peskovitom plažom. U pozadini prizora, dečak i devojčica su pravili kulu od peska.
Ubrzo, Marijaninim prijateljima zastade dah u trenutku kada su na TV ugledali lice današnje slavljenice.
Da li je moguće da si ovo ti ? Strašno... Vidi ti nje... Pa šta ? To je sasvim ok... ? – samo su neki od komentara prijatelja i kolega Marijane Pavlović.
Ništa viđeno ne bi bilo neobično da prikazani svet nije bio golišav. Marijana je snimljena dok se izležavala na dugačkoj nudističkoj plaži, a kadar je uhvatio i starijeg gospodina u društvu dve dame...
Eto, videli ste gde sam provela leto – upalivši svetlo rekla je Marijana.
Kao što je i očekivala, komentari su bili oprečni.
Prvobitno sam mislila da ću u zemlju da propadnem, ali nakon sat vremena bilo je ok – dodala je ova studentkinja menadžmenta u kulturi i na ravnomerne delove isekla delove torte.
Da, da, vidi se da joj je bilo strašno neprijatno – prekinuo ju je Peđa, početku snimka bila si crvena kao bulka, a posle...
Na kraju je bila preplanula, maco, da nisi izgorela ? – zezao ju je Nikola.
Ma Nikola, ostavi Marijanu na miru, šta ti je ? – usprotivila se tonu razgovora Marijanina najbolja prijateljica Jasna. Bilo bi baš lepo da i ja mogu tako da se opustim... – završi Jasna misao.
Sve je to ok, ali ko je slikao našu malu Marijanu ? Da nisi želela da se pojaviš na Jutjubu – začikivao ih je pripiti Nikola.
Ma ništa niste razumeli... Otišla sam tamo sama, protivno želji svojih roditelja... Sprijateljila sam se sa jednim umetničkim fotografom koji me i sledeće leto poziva... – ozbiljno poče priču slavljenica umazana čokoladnim kremom.
Pre narednog leta ćeš sigurno završiti u njegovom stanu u... ko zna kakve su to fore – ponovo se oglasio partibrejker.
Čim sam videla ženu i decu, parove, rezervisala sam apartman za sledeću sezonu, a ti Nikola izađi napolje sada i nemoj se više vraćati! – pokazivala je u pravcu vrata Marijana.
Da znaš da si me ubedila, u julu idemo zajedno... – Jasna je ponudu dočekala kao kec na jedanaest.
Strašno, sve gore od goreg , dve devojke same na nudističkoj plaži – nije ni Peđa krio svoje negodovanje.
Jedino ako neko od vas neće da nam pravi društvo – započne priču Marijana.
Možete i bez mene, fotograf Đenka vas željno iščekuje – završio je i Peđa svoju verbalnu deonicu.

Marijana, bila si potpuno u pravu, ovo leto nikada neću zaboraviti – rekla je Jasna Manojlović dok je prošetala da kupi sladoled.
Rekla sam ti, ovde smo potpuno bezbedne – replicirala joj je prijateljica.
Nikola, baš si budala! Toliko je devojaka okolo, a ti sediš obučen – rekao mu je prijatelj Peđa dok je išao ka nudističkoj plaži.

Sale iz Novog Sada
kastrum

PrethodnaSljedeća

Natrag na Sve ostalo

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.