[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
Croatia Naturally Forum • Pogledaj temu - Priče
Forumske objave / Forum Announcements

VAŽNO: Prije registracije na forumu svakako pozorno i u cijelosti pročitajte pravila i uvjete korištenja foruma. Molimo pridržavajte se pravila i uvjeta korištenja foruma, inače vaš korisnički račun može biti obrisan.

IMPORTANT: Before registering on the forum be sure to carefully and fully read forum's terms of use and rules. Please follow the forum's terms of use and rules, otherwise your account may be deleted.

Priče

Teme koje nisu pokrivene forumima iznad.

Jedan poziv menja sve

PostPostao/la kastrum » 26 sij 2014 17:58

Jedan susret menja sve

Osećala je užasnu vrućinu i po šesti put tog prepodneva je ušla u „morsko dobro“ da se rashladi...
Ova žena je potpuno izgorela – komentarisao je momak dok je svojoj devojci dodavao ulje za sunčanje najjače snage.
Da, ona prosto užasno izgleda, sačekaj... – rekla je Sanja i potrčala da sustigne ženu crvenu kao paradajz.
Nakon desetak minuta, Igorova devojka i Branka Milutinović izašle su zajedno iz vode na plaži jednog poznatog letovališta.
Igore, trebalo bi da krenemo u ambulantu, plašim se da će Branka još više da izgori ukoliko ne stignemo za najkasnije deset minuta – rekla je Sanja dok je koliko toliko pokušala da sanira povrede na Brankinim leđima.
Ma nema potrebe da se maltretirate, nije to ništa, proći će – pokušala je Branka da „primiri loptu“. Kada se vratim u sobu istuširaću se i leći, sve je u redu – pokušavala je ona da odagna zabrinutost na licu Sanje Lončar.
Branka, ne znam da li Vam je Sanja rekla da je lekarka i da može da proceni stepen Vaših ozleda – po prvi put je toga dana progovorio i Igor i pažljivo pratio dalji razvoj situacije ovaj informatičar u jednoj kompaniji.
Hajde, čim se obučete, krećemo – požurivala ih je Sanja. Igore, idi do kola – odlučnim tonom u glasu Sanja nije ostavljala mesta sumnji da će njena nova poznanica Branka Milutinović ipak stići do Doma zdravlja.
Sanjin muž se polako udaljavao sa kamenitog dela obale namenjenog nudistima. Poslednji prizor koji je uspeo da vidi bio je trenutak kada je Branka levom rukom mazala butine i oble površine pri dnu leđa...

Od trenutka kada je shvatila svoju različitost u odnosu na okruženje prošlo je već desetak godina. Ipak, i danas se ponekad seti trenutka sa Gradskog bazena na kojem je, nakon časa fizičkog, prvi put videla međunožje svoje najbolje drugarice Milane. Od tog vremena i šokantnog saznanja da je lezbejka, završila je Medicinski fakultet i zaposlila se u Hitnoj pomoći u rodnom mestu. Kao sezonski posao odrađivala je istu službu na Primorju, a sa posebnom pažnjom je „tretirala“ ženske pacijente...
Doktorka, ovo je za Vas – namignuo je Bojani Elezović kolega Petar i izašao iz prostorije da pripremi intervenciju prethodno joj namignuvši.
Kada je prišla ženi koja je ležala na leđima ogrnuta „samo“ u belu lanenu haljinu i usku majicu, odmah je znala šta je posredi. Opekotine su vrlo česte ovih dana, ali ova žena je bila „pečena“.
Bilo kako bilo, krenula je sa intervencijom. Dugogodišnjim iskustvom medicinskog radnika uspela je da suzbije uzbuđenost pri dodiru golih guzova ove pacijentkinje. Nešto, što god nežnije može, uspela je u nameri da „obloži“ kreme na osetljive delove kože ... Branke Milutinović. Takvih slučajeva je u njenoj lekarskoj praksi bilo puno, ali ovaj slučaj, ispostaviće se, promeniće Bojanin život.
Gotovo, dva dana bez odlaska na plažu, molim Vas da se toga pridržavate – rekla je službeno i još jednom zamotala u bele plahte pacijentkinjina leđa. Bude li bilo kakvih problema u vezi sa terapijom nazovite me već danas na broj 062...
Molim Vas - obratila se sada službenica Hitne pomoći Sanji Lončar. Ukoliko je čuvate naredna dva dana, neka redovno dolazi u Dom zdravlja i biće sve u redu – pozdravila se doktorka Elezović sa Bojanom i Sanjom još jednom na izlazu iz ambulante.
Igor je, sačekavši u kolima da se pregled završi, bio zadovoljan. Konačno je, razmišljao je, posle dužeg vremena upoznao nekog novog na nudističkoj plaži. Ranije je Sanju morao da dugo ubeđuje da krenu ka plažama koje ne zahtevaju kostim. Njegova supruga je tek prošle godine pristala da krenu na kupališta označena sa „FKK“ i evo poznanstva sa ovom mladom ženom...
Odbacićemo te do pansiona u kojem si odsela, ne brini – rekla je Sanja dok su se putem udaljavali od Doma zdravlja.
Odlično, Sanja, puno ti hvala – nije mogla ništa drugo da kaže Branka Milutinović osim da prijatelje pozove na kafu.
Na balkonu ovog pansiona bračni par Lončar je Branki pričao o životu, upoznavanju i ljubavi, a ni Branka im nije ostala dužna.
Prvi put je to bilo pre nekoliko godina, ali sam, za razliku od tebe, uzela „faktor 65“ i nije bilo problema – kazala je tom prilikom Sanja, dok je Igor gledao u užareno poprsje gospođe Milutinović...
Kada su gosti otišli, Branka je sela na krevet i odbacila sve sa sebe. Ponovo je bila naga, kao i pre nekoliko časova kada je prvi put zakoračila u nepoznati, „golišavi“ prostor. Bila je u braku dve godine, ali suprug Marko nije ni hteo da čuje za dolazak među nudiste. U bračnoj zajednici je dolazilo do povremenih varnica. Poslednja u nizu je izbila kada je, umesto da uplati za Pefkohori, samoinicijativno odlučila da dođe ovde, u prijatno primorsko mesto udaljeno nepun sat i nešto vremena od njenog rodnog grada.
Da li si ti normalna ? Da idem tamo medju one... pedere, fuj, to su sve manijaci... – nije mogao Marko da dodje do reci od uzbudjenja kada mu je pomenula da je kupila avio kartu. Radim u ozbiljnoj, internacionalnoj kompaniji i necu da rizikujem da me neko slika – rece biznismen Marko Milutinovic tom prilikom.
Marko, opusti se! Pouzdano znam da se jedna od tvojih koleginica kupa u nudistickom kampu – poslednje je sto je tog popodneva rekla Branka.
Nekoliko minuta nakon tusiranja, pozvala je broj 062...

Recite, da, da – slusala je opis problema na kozi svoje pacijentkinje doktorka Elezovic dok je spremala veceru u svome domu nedaleko od ambulante. Slusajte, posto sutra imam slobodan dan, mozemo se videti, da, da, potvrdjivala je dok je u mislima vrtela film o zeni cvrstih grudi – zavrsavala je razgovor sa Brankom Milutinovic.
Dakle, onda sutra u 8, 30 h ispred prodavnice, jeste, tako je, krstarenje, divno, odlicno – bila je zadovoljna i mlada nudistkinja dok je primala uputstva sta da ponese i kako da se zastiti od sunca tokom dana.
Receno-ucinjeno. Dve su se zene sastale na planiranom mestu i sacekavsi da se brod popuni ostalim putnicima, ukrcali se na putovanje na Ostrvo.
Videces, lepo je, zaista ima dosta toga da se vidi – presla se na “ti” sa Brankom doktorka Elezovic dok su izlazili sa brodica koji ih je za petnaestak minuta prebacio do ovog mesta.
Za sada vidim si vrlo opustena i dobro raspolozena – rekla je Branka dok je posmatrala svoju poznanicu u usko pripijenoj majici i isto takvim pantalonicama.
Hajde, pricaj mi malo o sebi i o tome otkud ti bas ovde, sama... – zelela je Bojana da sazna sto vise informacija o Branki.
Turistkinja joj je ispricala “pricu o Marku” i o tome kako je stigla do letovalista u kojem su se upoznale.
Znas, zavidela sam drugaricama kada se neko od njih vratio sa mora i ispricao da je bio na nudistickoj plazi. Dozivljavala sam ta mesta kao u bajkama, secam se da mi je prijateljica godinama kasnije pricala da je odlazila i htela sam i ja da joj se prikljucim – rekla je Milutinoviceva dok su dame ispijale kafu u restoranu Helios.
A ti, da li si udata – osmelila se da pita Branka svoju doktoricu.
Ne, nisam... – ispricala je Bojana Elezovic i naglasila da nikad nije posetila nijednu nudisticku plazu. U tom trenutku, Branka nije znala za lezbejske sklonosti ove zene...
Cak i na ovom ostrvu ima nudista – dodala je tokom dijaloga doktorica, ali se nikada nisam osmelila da skinem kupaci kostim.
Steta sto dva dana ne mogu do plaze, iskoristila bih ja vec... – napomenula je Branka.
Moram da priznam da si me zaintrigirala svojom pricom o nudizmu. Hajde da svratimo na kratko, makar i obuceni – ohrabrila se Bojana dok je ulazila u testilnu kupalisnu zonu.
Nudisticka plaza je bila paravana, a Bojana i Branka su na istoj ugledali grupe mladih i nesto starijih zena, muskaraca, deca, pa cak i beba.
Pri povratku sa Ostrva, utisci obeju putnica bili su izuzetni. Sutradan, tokom prepodneva, Bojana Elezovic je ponovo u ordinaciji primila nudistkinju Branku Milutinovic.
Dopada mi se Ostrvo, videli smo puno toga kako si ti i rekla da ce biti – rekla je odmah po ulasku u kabinet Branka. Poseban utisak ostavlja Pecina... – dodala je ona dok je svlacila majicu za pregled.
Dopada mi se tvoja sklonost ka nudizmu, a nisam znala da su nudisti koliko prijatni ljudi – odgovorila joj je doktorka Elezovic. Dopadas mi se i ti, kao osoba – dodala je i otrcala da zakljuca vrata ordinacije. Volela bih da narednih dana zajedno odemo do plaze gde su oni tvoji prijatelji sa kojima si dosla do bolnice – rekla je Bojana i lagano zavukla ruku u Brankino medjunozje.
Molim te, nemoj dalje, moram da idem – jedva je nudistkinja uspela da se izvuce iz kancelarije dr Bojane Elezovic.
Obecaj mi da nikom neces da kazes da smo se ljubile – dodala je ona ozbiljnim tonom.
Ne, ni slucajno! Ne pada mi napamet... – izjurila je gosca iz Doma zdravlja i usput rekla da je doktorka ceka u 8,30 ispred kafea “Inkognito”...
Ujutro, pre nego sto je Bojana stigla do kafea, Branka ju je vec cekala. Za stolom sa Brankom sedela je jedna devojka koju je Branka od ranije znala, i sticajem srecnih okolnosti, srela u Mestu.
U redu, Branka! Sve smo se dogovorile – rekla joj je Marina. Vas dve cete zajedno doci do nudisticke plaze, a ja cu biti tu i odvesti doktorku, ime, ime... Bojanu do “nase plaze”, bice mi zadovoljstvo – unapred se mlada lezbejka radovala sto ce narednih dana imati drustvo….
Da, tako je najbolje, vidimo se uskoro – brzo je zakljucila razgovor Branka jer je svakoga trena trebalo za sto da sedne Bojana Elezovic.

Dobar dan, Branka, kako si – obradovao se Igor cim je video gospodju Milutinovic. Da li si se oporavila – upitao ju je i nastavio, Sanja samo sto nije stigla, otisla je do prodavnice – rekao je gospodin Loncar.
Pozdravi Sanju i svakako cemo se videti kasnije, imam samo jos jedan zadatak, da pronadjem..., ah, evo je Marina – uzurbanim je koracima Branka isla prema poznanici.
A evo i nase doktorke – nemalo je bio iznenadjen Igor kada je video sluzbenicu ovdasnjeg Doma zdravlja na nudistickoj plazi.
Molim te Marina da bude kako smo se dogovorile, uzivajte – rekla je kratko Branka dok je medjusobno upoznavala Marinu sa Bojanom, dvema zenama koje su delile strasti prema svom polu.
Ne budite smesni, gde me to vodite – upitala je doktorka Elezovic svoju novu prijateljicu dok su napustale prostor nudisticke plaze. Htela sam na nudisticku, a sada me odatle vodite... – negodovala je Bojana dok su koracale, isle....
Uskoro stizemo – bilo je sve sto je Marina rekla dok je sunce peklo kao u Africi.
Sanja Loncar, njen suprug Igor i Branka su uzivali na poslepodnevnom suncu. Povrede i opekotine su prosle, rane zacelile.
U “tajne nudizma” uvela me je jedna od bivsih devojaka... – poce Igor svoj deo “dekameronske price” dok je pogledom trazio guzove svojih prijateljica sa plaze.
Ha, ha, vrlo duhovito, zar te nije sramota da to pricas pred Brankom, ludace – po ledjima je supruga pljesnula Sanja Loncar.
Opusteno samo, opusteno – odgovorila joj je Branka tonuci u san na nudistickoj plazi. Iz dremeza ju je prenuo zvuk mobilnog telefona i poziv na poznatog broja.
Ne znam kako je vama troma, ali nas tri zaista uzivamo - cula je doktorkin glas. Konacno smo same, bez dosadnih muskaraca – dodade Bojana Elezovic.

Sale NS
kastrum
Reg. korisnik(ca) / Reg. user
Reg. korisnik(ca) / Reg. user

Spol: Muški

Prethodna

Natrag na Sve ostalo

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.