[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
Croatia Naturally Forum • Pogledaj temu - Pitanje!!!
Forumske objave / Forum Announcements

VAŽNO: Prije registracije na forumu svakako pozorno i u cijelosti pročitajte pravila i uvjete korištenja foruma. Molimo pridržavajte se pravila i uvjeta korištenja foruma, inače vaš korisnički račun može biti obrisan.

IMPORTANT: Before registering on the forum be sure to carefully and fully read forum's terms of use and rules. Please follow the forum's terms of use and rules, otherwise your account may be deleted.

Pitanje!!!

Teme koje nisu pokrivene forumima iznad.

Pitanje!!!

PostPostao/la galileo » 07 tra 2012 13:28

:unknw

Postavljam pitanje ovdje jer neznam gdje bi bilo najbolje za postaviti ga! Čitajući postove o službenim i neslužbenim fkk plažama, zanima me kako uopće neka plaža postane fkk službeno(mislim nije to pitanje koje želim postaviti već je to uvod u pitanje... :) )? Nadalje ima dosta govora o tome da se može pozvati policija ako netko prakticira nudizam na divljoj plaži itd!!!! Eto sad me zanima što bi se u dogodilo da se netko skine na plaži na kojoj je netom prije (mislim po noći)sam u tajnosti crvenim sprejom napravio oznaku FKK i da tamo dođe policija na nečiji poziv pod uvjetom da je oznaka fkk nastala tajno, što u takvim situacijama se može dogoditi? Da li je bilo takvih pokušaja i koliko su službe brzo odreagirale da se ta oznaka makne ako ona nesmije tamo biti??' Malo sam sve zakomplicirao ali misli da se kuži što želim reći???
Hakuna matata!!!!
galileo
Reg. korisnik(ca) / Reg. user

Slike: 9
Spol: Muški

Re: Pitanje!!!

PostPostao/la BunnyRabbit » 07 tra 2012 15:18

galileo je napisao/la::unknw

Postavljam pitanje ovdje jer neznam gdje bi bilo najbolje za postaviti ga! Čitajući postove o službenim i neslužbenim fkk plažama, zanima me kako uopće neka plaža postane fkk službeno(mislim nije to pitanje koje želim postaviti već je to uvod u pitanje... :) )? Nadalje ima dosta govora o tome da se može pozvati policija ako netko prakticira nudizam na divljoj plaži itd!!!! Eto sad me zanima što bi se u dogodilo da se netko skine na plaži na kojoj je netom prije (mislim po noći)sam u tajnosti crvenim sprejom napravio oznaku FKK i da tamo dođe policija na nečiji poziv pod uvjetom da je oznaka fkk nastala tajno, što u takvim situacijama se može dogoditi? Da li je bilo takvih pokušaja i koliko su službe brzo odreagirale da se ta oznaka makne ako ona nesmije tamo biti??' Malo sam sve zakomplicirao ali misli da se kuži što želim reći???

Sluzbena javna FKK plaza je ona koju opcina odredi na ce bit FKK i postavi obiljezja - ploce iz kojih je vidljivo da se radi o FKK plazi.

Oznake sprejevima ne cine plazu sluzbenom, i ja ih iskreno ne volim jer najcesce nagrduju obalu; ali informiraju ljude koji bi mogli biti "šokirani" da znaju sta je dalje, ali pravno gledano na takvim plazama vrijede pravila kao i na bilo kojem drugom javnom dijelu obale.

Umjesto sprejanja po stijenama mislim da bi bilo daleko bolje i korisnije da se ljudi koji se na nekom dijelu obale dogovore i uloze malo truda i sa predstavnicima opcine dogovore da tako neka plaza zaista postane FKK (govorim prevenstveno o nesluzbenim plazama koje se vec duze vremena koriste).
Npr. dogovori se sa opcinom o formaliziranju neke plaze i oni odrade sluzbeni dio (odluku) a ljudi koji su stalni posjetitelji plaze se dogovore i naprave ploce koje odgovaraju ambijentu i postave ih. Obzirom da nasu obalu mislim da su drveni paneli sasvim prihvatljivi, a nekoliko dasaka i malo laka i boje ne kosta puno kad se podijeli na 5-10 ljudi + malo truda. Tako nitko nema neki veći trošak a dobiva i općina u svojoj ponudi, ljudi koji se kupaju i naturizam u hrv opcenito.

I jos da se na to nadoveze DNH sa nekakvim vodicem i/ili logistikom; hrvatski naturizam bi jako puno dobio. Ali poznavajuci nasu drzavu...

BTW, mislio sam na ovako nesto :
slika
ili
slika
Samo sa odgovarajucim informacijama.
BunnyRabbit

PostPostao/la galileo » 07 tra 2012 15:29

Hvala na odgovoru!
Sad sam se dao na razmišljanje i shvatio da se ja osim u fkk kampu, i plaži Tomaževo na otoku Krku nisam ni kupao na drugoj službenoj fkk plaži, jer su sve mahom bile označene sprejom na početku plaže, odnosno barem ja nisam vidio putokaze i oznake u smislu bilo čega osim markacija na samim stijenama!!!!
Nadam se da će se ta situacija popraviti ovog ljeta!!!!
Hakuna matata!!!!
galileo

Slike: 9

PostPostao/la BunnyRabbit » 07 tra 2012 15:32

galileo je napisao/la:Nadam se da će se ta situacija popraviti ovog ljeta!!!!

Uvijek mozes pokusati organizirati nesto slicno mom prijedlogu.. :goodl
BunnyRabbit

PostPostao/la CroNat » 07 tra 2012 16:18

Mislim da takvih pravih službenih plaža ima prilično malo. Meni padaju na pamet plaže na Rabu (Sahara, Ciganka, Stolac, Frkanj), Lokrum kod Dubrovnika, pa evo i FKK plaža na Jarunu. Za ovu zadnju mislim da se DNH izborio da postane službena nudistčka plaža.

60

Inače, slična tema je već ovdje otvorena.

Nisam nikada doživio, ali mislim da ljudi zovu policiju kada vide golaće na mjestima preblizu tekstilnim plažama ili uz neka prometna šetališta. A da vide golaće u šumi siguran sam da bi automatski pomislili da se radi o manijacima
Croatia Naturally
http://www.cronatur.com
CroNat
Moderator/ica
Moderator/ica

Slike: 39

PostPostao/la Sandokan » 07 tra 2012 20:14

Mislim da je moja guzica sasvim dovoljna oznaka da je to nudistička plaža :D
Sandokan

PostPostao/la Sandokan » 07 tra 2012 20:17

CroNat je napisao/la:Nisam nikada doživio, ali mislim da ljudi zovu policiju kada vide golaće na mjestima preblizu tekstilnim plažama ili uz neka prometna šetališta. A da vide golaće u šumi siguran sam da bi automatski pomislili da se radi o manijacima

Odakle izviru ti strahovi? Mislim da je vrijeme da posjetiš RIjeku.
Sandokan

PostPostao/la CroNat » 07 tra 2012 20:39

Sandokan je napisao/la:Mislim da je vrijeme da posjetiš RIjeku.

Bio sam nedavno :)
Ne mislim da je to strah, ali ne vidim razloga zbog čega izazivati vraga? Plažu koju ti spominješ očito nudisti koriste godinama. Ne znam baš kako bi prošlo da se neko skine u nekoj maloj uvalici ispod lungo mare u Iki ili Ičićima.
Croatia Naturally
http://www.cronatur.com
CroNat
Moderator/ica
Moderator/ica

Slike: 39

PostPostao/la Sandokan » 08 tra 2012 09:13

CroNat je napisao/la:
Sandokan je napisao/la:Mislim da je vrijeme da posjetiš RIjeku.
Plažu koju ti spominješ očito nudisti koriste godinama.

Istina

Ne znam baš kako bi prošlo da se neko skine u nekoj maloj uvalici ispod lungo mare u Iki ili Ičićima.

Napravio sam to. Ali na kratko da, kako ti kažeš, ne izazivam vraga :D
Sandokan

PostPostao/la Angela53 » 11 lis 2012 11:13

Izazov je izazov..
Angela53

Natrag na Sve ostalo

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.