[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
Croatia Naturally Forum • Pogledaj temu - Facebook nas svagdasnji
Forumske objave / Forum Announcements

VAŽNO: Prije registracije na forumu svakako pozorno i u cijelosti pročitajte pravila i uvjete korištenja foruma. Molimo pridržavajte se pravila i uvjeta korištenja foruma, inače vaš korisnički račun može biti obrisan.

IMPORTANT: Before registering on the forum be sure to carefully and fully read forum's terms of use and rules. Please follow the forum's terms of use and rules, otherwise your account may be deleted.

Facebook nas svagdasnji

Teme koje nisu pokrivene forumima iznad.

Re: Facebook nas svagdasnji

PostPostao/la CroNat » 20 svi 2012 12:34

naturizam je napisao/la:btw, u kojem to programu i na kojem kanalu je bilo zamagljivanje?

Ne znam sada konkretno, ali sam to više puta vidio u kojekakvim emisijama na RTL-u i Novoj. Kao kada zamagle reklame koje slučajno ulete u kadar dok nekoga intervjuiraju.
Croatia Naturally
http://www.cronatur.com
CroNat
Moderator/ica
Moderator/ica

Slike: 39
Spol: Muški

PostPostao/la naturizam » 20 svi 2012 14:12

Puritanci. A nemaju problema stavljat nasilne filmove u bilo koje doba dana ili sapunice za ispiranje mozga na globalnoj razini u prime timeu, ili pak one debilne crtiće koji ama baš ništa ne uče djecu i uz to ih začine reklamama za kojima sva djeca polude... Da, ljut sam i na njih...
naturizam
Moderator/ica
Moderator/ica

PostPostao/la BunnyRabbit » 20 svi 2012 21:17

naturizam je napisao/la:Puritanci. A nemaju problema stavljat nasilne filmove u bilo koje doba dana ili sapunice za ispiranje mozga na globalnoj razini u prime timeu, ili pak one debilne crtiće koji ama baš ništa ne uče djecu i uz to ih začine reklamama za kojima sva djeca polude... Da, ljut sam i na njih...

ali ne shvacam toliku razliku izmedu tangi i gole guzice, a tangi imas redovito po spotovima i svemu ostalome uredno, necenzurirano, i neovisno o terminu. A kad njih maknes to je onda eksplicitno i treba cenzurirat?
A s druge strane da ne govorim o hrvatskoj kinematografiji u kojoj je psovanje svega po spisku, u svakakvim kombinacijama prihvatljivo; cak stovise, sufinancirano od strane ministarstva kulture. :dash

ko je tu lud?
BunnyRabbit
Reg. korisnik(ca) / Reg. user

PostPostao/la Sandokan » 21 svi 2012 16:48

Kontrola uma. Čim ustaneš iz kreveta, moraš provjerit da li si u prekršaju. Oprez po čitav dan, ne samo što radiš i pričaš, nego i kako izgledaš i što misliš. Vladajući su čuli onu "tijelo mi možete slomit, ali duh nikad". Ovim idu na slamanje duha. Oprezan čovjek lakše postane ustrašen, a onda i pokoran. Analogno pričanju političkih viceva: ako se okrećeš da li te netko sluša, kako ćeš tek tražit svoja prava. Znali su crkvenjaci što rade kad su golotinju proglasili za grijeh. Taj nametnuti stid je otac mnogih strahova. Neće bit zabranjena samo gola guzica, nego još mnogo toga. Svaka gola guzica je komadić slobode ne samo za nudiste, nego za sve ljude na svijetu.
Sandokan

PostPostao/la Sandokan » 21 svi 2012 16:51

Usput, nekad sam počeo radit profil na fejsbuku, ali ga nisam nikad dovršio niti ga koristim. Navodno je postojao neki program za ubiti fejs-profil. Zna li netko o tome, molio bih informaciju.
Sandokan

PostPostao/la BunnyRabbit » 21 svi 2012 23:07

Sandokan je napisao/la:Usput, nekad sam počeo radit profil na fejsbuku, ali ga nisam nikad dovršio niti ga koristim. Navodno je postojao neki program za ubiti fejs-profil. Zna li netko o tome, molio bih informaciju.

Nema. Profili ostaju trajno. Mozes ga deaktivirat u opcijama, i onda se "skriva" dok se ponovo ne ulogiras i aktiviras ga; ali profil je nemoguce obrisati, kao i ikakav drugi sadrzaj. Nista se nikad ne brise.
BunnyRabbit

PostPostao/la Sandokan » 22 svi 2012 20:56

Strašno! Imamo posla s čudovištem. Barem ne pišem po njemu. Pisalo je nekad u novinama o takvom programu, sad je li bio efikasan ili ne, ne znam. Više se ne spominje, ali nada zadnja umire.
Sandokan

PostPostao/la BunnyRabbit » 02 lip 2012 19:10

eto da ne bude sve na tome, jos jedan pokusaj; moj zadnji. Biti ce tesko opet sakupit ljude ali ajde... :

http://www.facebook.com/NudizamNaturizamPula

Pa navratite. ;)
BunnyRabbit

PostPostao/la CroNat » 02 lip 2012 20:02

BunnyRabbit je napisao/la:eto da ne bude sve na tome, jos jedan pokusaj; moj zadnji. Biti ce tesko opet sakupit ljude ali ajde... :

http://www.facebook.com/NudizamNaturizamPula

Pa navratite. ;)

Sretno i nadam se da će grupa opet zaživiti :good3. :goodl
Croatia Naturally
http://www.cronatur.com
CroNat
Moderator/ica
Moderator/ica

Slike: 39

Prethodna

Natrag na Sve ostalo