[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
Croatia Naturally Forum • Pogledaj temu - nudizam za "po doma"
Forumske objave / Forum Announcements

VAŽNO: Prije registracije na forumu svakako pozorno i u cijelosti pročitajte pravila i uvjete korištenja foruma. Molimo pridržavajte se pravila i uvjeta korištenja foruma, inače vaš korisnički račun može biti obrisan.

IMPORTANT: Before registering on the forum be sure to carefully and fully read forum's terms of use and rules. Please follow the forum's terms of use and rules, otherwise your account may be deleted.

nudizam za "po doma"

Teme koje nisu pokrivene forumima iznad.

nudizam za "po doma"

PostPostao/la fireball » 01 vel 2013 17:20

pretpostavljam da svi volimo bit goli uvijek a ne samo na plazama. jeste li i doma slobodni? koristite li jastuke, rucnike, bilo sta po doma dok sjedate/lezite ili se time ne zamarate?

ja kad mogu biti gol (imam neka ogranicenja unutar stana, nekima je jako neugodno pa ih toga stedim) onda obavezno rucnik nosim sa sobom
fireball
Reg. korisnik(ca) / Reg. user

Slike: 0
Spol: Muški

Re: nudizam za "po doma"

PostPostao/la zraka sunca » 01 vel 2013 18:10

kad god mogu to i iskorištavam....a to je samo kad smo sami žena i ja....ili kad sam sam.... pred djecu još nisam izlazio gol...iako recimo mojoj ženi po tome pitanju nije bed...
zraka sunca

PostPostao/la fireball » 01 vel 2013 20:34

da... nije bas za **** po tom pitanju
fireball

PostPostao/la naturizam » 01 vel 2013 21:20

Nas smo samo dvoje doma, pa nemamo problema s time. Jednostavno, kako nam dodje. Kad je hladno, odjeveni smo, kad nije - kako kada. Samim time nemamo bas ni potrebu za rucnicima ili necim drugim, znamo da nam je doma cisto. Premda recimo ako je dosta vruce ful, cu radije staviti plahtu na trosjed.
naturizam
Moderator/ica
Moderator/ica

PostPostao/la zebra » 11 vel 2013 23:59

Također koristim priliku kad sam doma biti kako mi paše. Osim naravno, kad je zaista hladno. Ali ljeti obavezno dajem tijelu da diše!
zebra

PostPostao/la nudistfkk » 25 lis 2013 10:20

i mi isto ljeti smo bez odječe
a kad čemo imati djecu i njih čemo odgajati u tom smjeru a kasnije neka sami odluče :)
nudistfkk

PostPostao/la Bracanka » 30 sij 2014 10:40

Mi smo nudistički orijentirana obitelj. Ja i sestra smo od malih nogu naučene na nudizam i nemamo nikakvih problema oko toga. Doma smo ponekad gole, zavisi, ali najčešće je to u gaćicama liti, zimi baš i ne iz razumljivih razloga. Ali nemam potrebe zaključavat se u kupatilu dok s etuširam. Ne osjećam potrebu zaključavat se dok se prsvlačim. Liti spavamo najčešće samo u gaćicama a ponekad i bez toga. Zimi isto tako ali obučemo piđame. Mislim da je spavanje bez gaćice puno zdravije za cure i žene. Bolje ih je imat na sebi što manje, isto kao i grudnjak. Na meni je iznimno rijetko, jednostavno ga izbjegavam nosit. :skini
Bracanka

Spol: Ženski

Natrag na Sve ostalo

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.