[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
Croatia Naturally Forum • Pogledaj temu - Kad nudizam nije opcija
Forumske objave / Forum Announcements

VAŽNO: Prije registracije na forumu svakako pozorno i u cijelosti pročitajte pravila i uvjete korištenja foruma. Molimo pridržavajte se pravila i uvjeta korištenja foruma, inače vaš korisnički račun može biti obrisan.

IMPORTANT: Before registering on the forum be sure to carefully and fully read forum's terms of use and rules. Please follow the forum's terms of use and rules, otherwise your account may be deleted.

Kad nudizam nije opcija

Teme koje nisu pokrivene forumima iznad.

Kada moram obuci kupace oblacim

Kratke hlace
5
17%
Bokserice
5
17%
Klasicne kupace
9
30%
Tange
3
10%
Ne oblacim se, nema razgovora
8
27%

Ukupno glasova : 30

Kad nudizam nije opcija

PostPostao/la BunnyRabbit » 03 ožu 2013 17:58

Vjerujem da se vise manje svi nadjemo u situaciji kada slilom prilike moramo obuci kupace. Kakav je vas izbor u takvim situacijama?

Slobodno dodatno obrazlozite.
BunnyRabbit
Reg. korisnik(ca) / Reg. user

Spol: Muški

Re: Kad nudizam nije opcija

PostPostao/la BunnyRabbit » 03 ožu 2013 18:02

Da odmah i probijem led.
Kada je nekakva guzva, jako napuceno mjesto tu su klasicne "speedo" kupace, a ako prilika dopusta (osmljenije mjesto, poznanik kojem smeta da sam ipak gol i slicno) onda kupace tange.
BunnyRabbit

PostPostao/la CroNat » 03 ožu 2013 20:38

Kada moram, onda najradije navučem neke komotne bokserice, ne one do koljena, nego kratke koje se brzo suše.
Croatia Naturally
http://www.cronatur.com
CroNat
Moderator/ica
Moderator/ica

Slike: 39

PostPostao/la naturizam » 04 ožu 2013 08:13

One do koljena, jer su to jedine koje imam :)
ali moram reci svaka cast na tangama, ja to ne bih mogao :)
naturizam
Moderator/ica
Moderator/ica

PostPostao/la fireball » 05 ožu 2013 14:37

jedno sto podnosim su one kratke hlace koje se koriste ko kupaci jer ne stiscu
fireball

Slike: 0

PostPostao/la BunnyRabbit » 06 ožu 2013 09:37

naturizam je napisao/la:One do koljena, jer su to jedine koje imam :)

One do koljena me izlude... kupio jednom davno, koristim ih iskljucivo kao kratke hlace. Kad zaplivam s njima prave takav otpor kao da padobran vucem za sobom u vodi.
Tange zapravo nisu strasne, cak su ugodnije od gaca/bokserica, samo je problem ako fulas velicinu. Bas moraju bit tocne, a onda je osjecaj kao da nemas nista, i manje je materijala pa se brze suse.
BunnyRabbit

PostPostao/la Sonda 72 » 07 ožu 2013 00:05

Kad baš moram,onda su to boxe ili speedo sliperice :wink
Sonda 72

PostPostao/la fireball » 07 ožu 2013 19:22

BunnyRabbit je napisao/la:
naturizam je napisao/la:One do koljena, jer su to jedine koje imam :)

One do koljena me izlude... kupio jednom davno, koristim ih iskljucivo kao kratke hlace. Kad zaplivam s njima prave takav otpor kao da padobran vucem za sobom u vodi.
Tange zapravo nisu strasne, cak su ugodnije od gaca/bokserica, samo je problem ako fulas velicinu. Bas moraju bit tocne, a onda je osjecaj kao da nemas nista, i manje je materijala pa se brze suse.

meni su super ugodne i dok plivam (nije minamjera da idem na brzinu kad plivam pa mi ne smeta). cudno, meni se te hlacice suse skoro odmah dok su nove, poslje par godina vise nije tako brzo :) ne mogu podnjeti na sebi nista sto je usko ko speed i slicne stvari
fireball

PostPostao/la mario » 09 ožu 2013 14:09

Speedo samo dok ne uđem u vodu, pa ih skinem. Ali i izvan vode dajem ljudima do znanja da sam nudist. Presvučem se bez skrivanja u kupaće (i skinem ih kad izađem iz vode), za tih par sekundi koliko sam viđen nitko ne pravi problem, stranci pogotovo (ili im stvarno ne smeta ili mišljenje zadrže za sebe).
Na Cresu na poznatoj plaži ispod Lubenica, tako sam od ručnika samo do vode išao u kupaćima. Ali sam uspio u jednom od rijetkih mjesta s hladovinom, izvan pogleda većine, sjediti gol na ručniku, dok mi je knjiga koju sam čitao pokrivala "strateško mjesto" (potpuno vidljiv bio sam samo kod oblačenja). Grupica ljudi, uglavnom Nijemci s par djece, koji su bili u istom hladu sa mnom, nisu se bunili. Jedino si je par naših dopustilo tiho gunđanje, ne znajući da sam Hrvat (za njih je vjerojatno nezamislivo da pravi Hrvat, umjesto da bude do grla zakopčani katolik, bude nudist :) )
mario

PostPostao/la CroNat » 09 ožu 2013 16:46

mario je napisao/la:Na Cresu na poznatoj plaži ispod Lubenica,

OT: uf, nikada mi se nije dalo dolje ići pješice :(
Croatia Naturally
http://www.cronatur.com
CroNat
Moderator/ica