[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
Croatia Naturally Forum • Pogledaj temu - joga
Forumske objave / Forum Announcements

VAŽNO: Prije registracije na forumu svakako pozorno i u cijelosti pročitajte pravila i uvjete korištenja foruma. Molimo pridržavajte se pravila i uvjeta korištenja foruma, inače vaš korisnički račun može biti obrisan.

IMPORTANT: Before registering on the forum be sure to carefully and fully read forum's terms of use and rules. Please follow the forum's terms of use and rules, otherwise your account may be deleted.

joga

Teme koje nisu pokrivene forumima iznad.

joga

PostPostao/la fireball » 05 sij 2014 16:52

evo ja sam se u slobodno vrijeme poceo bavit jogom, doma, gol... ako nekoga zanima mogu pofotkati knjigu po kojoj vjezbam, jako je dobro objasnjeno
fireball
Reg. korisnik(ca) / Reg. user

Slike: 0
Spol: Muški

Re: joga

PostPostao/la Billy » 05 sij 2014 17:52

Joga je super,i ja jednom tjedno prakticiram jogu,ali ne gol.. :)
Billy

PostPostao/la naturizam » 05 sij 2014 22:52

Je, super je, ali nikako da se pocnem time aktivno baviti :-(.
Znam da u Americi imaju i naked yogu u nekim yoga skolama, nemam pojma ima li toga kod nas, mozda bi i bilo ako bi bilo zainteresiranih..
naturizam
Moderator/ica
Moderator/ica

PostPostao/la Tajci Nature » 06 sij 2014 02:45

hm, prakticiram jogu, ali mi je nekako to teško zamisliti da to radim gola. to je posebna neka knjiga za golu jogu ili?
Tajci Nature

Spol: Ženski

PostPostao/la fireball » 06 sij 2014 14:19

Tajci Nature je napisao/la:hm, prakticiram jogu, ali mi je nekako to teško zamisliti da to radim gola. to je posebna neka knjiga za golu jogu ili?

nista posebno, najobicnija knjiga o jogi. golo ili obuceno za jogu je isto. meni je bolje gol jer mi se onda nista ne guzva pod ledima ili nogama npr
fireball

PostPostao/la BunnyRabbit » 06 sij 2014 15:50

Nemoras fotkat, ali napisi makar koja je to knjiga.
Vec dugo me to interesira a neznam od kud pocet, a dosad sve sta sam nasao nije bas objasnjeno za pocetnike.
BunnyRabbit

PostPostao/la fireball » 06 sij 2014 18:13

BunnyRabbit je napisao/la:Nemoras fotkat, ali napisi makar koja je to knjiga.
Vec dugo me to interesira a neznam od kud pocet, a dosad sve sta sam nasao nije bas objasnjeno za pocetnike.

joga - put do zdravlja, mladinska knjiga zagreb, 1991. kao sto se vidi knjiga je malo starija, ali je u njoj sve objsnjeno, bas za pocetnike.

a usput evo jos jedan veznai clanak:
http://goodmenproject.com/the-good-life/body-image-2/the-good-life-what-i-learned-from-50-naked-people/
fireball

PostPostao/la Tajci Nature » 06 sij 2014 18:39

ja bih prva kad bi stalno mogli biti goli, ali kod joge je ipak velika razlika ako imaš nešto tkanine na sebi. prije svega drži neke pokretne dijelove na mjestu :) , onda upija znoj i štiti od eventualne prljavštine na matu.
Tajci Nature

Spol: Ženski

PostPostao/la BunnyRabbit » 06 sij 2014 18:59

fireball je napisao/la:joga - put do zdravlja, mladinska knjiga zagreb, 1991. kao sto se vidi knjiga je malo starija, ali je u njoj sve objsnjeno, bas za pocetnike.

a usput evo jos jedan veznai clanak:
http://goodmenproject.com/the-good-life/body-image-2/the-good-life-what-i-learned-from-50-naked-people/

zanimljiv clanak.

kad sam vec nasao, ako nekome treba knjiga :
download - http://downloads.ziddu.com/downloadfile/14088273/LidellNarayaniRabinovitch-Jogaputdozdravlja.pdf.html
online citanje - http://www.scribd.com/doc/94080854/Lidell-Narayani-amp-Rabinovitch-Joga-Put-Do-Zdravlja
BunnyRabbit

PostPostao/la fireball » 06 sij 2014 19:05

to je ta knjiga. ima na stranicam 68-69 popis kojim redosljedom izvodit vjezbe. treba malo listati naprijed nazad (vjezbe disanja su cca 73 str) a za naprednije imaju druge varijante vjezbi.
na kraju je za djecu i starije opis vjezbi a iza toga popis svih vjezbi koje su objasnjene u knjizi i kojoj skupini pripadaju tako da mozete prema svojim mogucnostima prosirit skup vjezbi (ja bas radim na tome).

smao polako i do svojih mogucnosti, pravilno disite i ne preterujte :)
ugodno vjezbanje
fireball

Sljedeća

Natrag na Sve ostalo

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.