[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
Croatia Naturally Forum • Pogledaj temu - joga
Forumske objave / Forum Announcements

VAŽNO: Prije registracije na forumu svakako pozorno i u cijelosti pročitajte pravila i uvjete korištenja foruma. Molimo pridržavajte se pravila i uvjeta korištenja foruma, inače vaš korisnički račun može biti obrisan.

IMPORTANT: Before registering on the forum be sure to carefully and fully read forum's terms of use and rules. Please follow the forum's terms of use and rules, otherwise your account may be deleted.

joga

Teme koje nisu pokrivene forumima iznad.

Re: joga

PostPostao/la CroNat » 06 sij 2014 19:56

Nekada davno koristio sam ovu knjigu:
http://www.yoga-in-daily-life.hr/izdanj ... nom-zivotu

Bio sam zadovoljan. Krece se od vrlo jednostavnih vježbi, a sve je podijeljeno u više stupnjeva. Svaki se radi nekoliko mjesece prije prelaska na idući. Do kraja ipak nikada nisam došao :-/.

Inače, i ja sam znao ponekad raditi vježbe gol, mada razumijem Tajčin point.
Croatia Naturally
http://www.cronatur.com
CroNat
Moderator/ica
Moderator/ica

Slike: 39
Spol: Muški

PostPostao/la Tajci Nature » 07 sij 2014 20:40

hvala. sve mi se ove knjige čine jako dobre.
Tajci Nature
Reg. korisnik(ca) / Reg. user

Spol: Ženski

PostPostao/la fireball » 07 sij 2014 20:57

CroNat je napisao/la:Nekada davno koristio sam ovu knjigu:
Inače, i ja sam znao ponekad raditi vježbe gol, mada razumijem Tajčin point.

meni se je osobno puno lakse opustit jer osjecam svaki misic kako se opusta, dok sam kad sam radio ubucen cesto osjecao majicu i hlacice kako se guzvaju pod misicem. to je jedini razlog...

e da, zeni je veci gust gledat kad sam gol :D inace nema nikakvog drugog razloga za to
fireball

Slike: 0

PostPostao/la naturizam » 07 sij 2014 21:30

Je li tko od vas vježbao organizirano jogu? Moj problem je što mi se teško samom natjerati, ali nekako mislim kako bi mi lakše bilo ako bih plaćao i onda da me tamo netko vodi... šta reć, ljudska priroda valjda :D

Inače ujutro uglavnom vježbam pet tibetanaca, uglavnom gol, kako se i probudim. Vježbe su kratke, pa se ne stigne niti oznojiti, tako da imam osjećaj da mi je mat čist...
naturizam
Moderator/ica
Moderator/ica

PostPostao/la CroNat » 07 sij 2014 22:14

Nisam vjezbao organizirano. Meni ni placanje ne pomaže da se prisilim :-/.
Croatia Naturally
http://www.cronatur.com
CroNat
Moderator/ica
Moderator/ica

Slike: 39

PostPostao/la Tajci Nature » 07 sij 2014 22:54

ja sam vježbala i bilo mi super, ali sad već mjesecima ne idem. ili mi raspored ne dopušta ili mi se jednostavno ne da dignut g... i otići na trening. ako ikad budem imala mogućnosti imati ću vlastitog učitelja ;)

meni je odjeća za yogu pretežito uz tijelo pa se nema šta gužvati. eventualno nogavice na hlačama prema završetku idu na šire tj ravno. dobro, imam ja i jedan "hendikep" koji najveća prepreka goloj yogi, al kao ideja mi je bliska.
Tajci Nature

Spol: Ženski

PostPostao/la fireball » 08 sij 2014 01:31

naturizam je napisao/la:Je li tko od vas vježbao organizirano jogu? Moj problem je što mi se teško samom natjerati, ali nekako mislim kako bi mi lakše bilo ako bih plaćao i onda da me tamo netko vodi... šta reć, ljudska priroda valjda :D

nisam lud da placam za nesto sto mogu sam i da mi neko prodaje pamet. dovoljno znam o vjezbama istezanja da mi netreba niko lose objasnjavat, ne kazem da sam najbolji vec da ima puno losih ucitelja/trenera (nazalost). mada znam puno ljudi koji idu na te 'skupne placene' vjezbe

Tajci Nature je napisao/la:meni je odjeća za yogu pretežito uz tijelo pa se nema šta gužvati. eventualno nogavice na hlačama prema završetku idu na šire tj ravno. dobro, imam ja i jedan "hendikep" koji najveća prepreka goloj yogi, al kao ideja mi je bliska.

ne nosim nista usko, yogga pants mi nisu neka sreca ni na zenama kamoli na muskima, a uske majice prezirem na sebi (imam par komada koje nosim ako i samo ako nemam nista drugo oprano :D )
fireball

Slike: 0

PostPostao/la zraka sunca » 08 sij 2014 17:50

joga...to mi je najdraži oblik vježbanja!!! prakticiram jogu već nekoliko godina uz povremene stanke (posao, obaveze) i jednostavno se zaboravim ali mi nikad nije bio problem se vratiti opet. Imam jedan set vježbi koje kad se rade traju otprilike 35-45 minuta i nakon toga si stvarno preporođen! Probavao sam i gol i obučen....bitno je da je komotno...kad sam gol mi je najdraže, naravno!!! Ono što mi je bilo ipak najdraže iskustvo je joga na nudo plaži!!! Pijesak, šum mora, sunce te prži mir i tišina vjetra i nekako ti se čini da možeš i puno više nego u zatvorenom prostoru!!! Nekoliko puta sam je prakticirao na plaži mogu vam reći društvo da je tamo to nešto najbolje!!!! Živila nudo joga na plaži!!!!!
zraka sunca

PostPostao/la zraka sunca » 14 sij 2014 18:05

ima li možda još netko da je probao jogu na plaži?
zraka sunca

PostPostao/la Billy » 14 sij 2014 19:19

Nisam probao,al sam siguran da bi bilo zanimljivo ;)
Billy

PrethodnaSljedeća

Natrag na Sve ostalo

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.