Forumske objave / Forum Announcements

VAŽNO: Prije registracije na forumu svakako pozorno i u cijelosti pročitajte pravila i uvjete korištenja foruma. Molimo pridržavajte se pravila i uvjeta korištenja foruma, inače vaš korisnički račun može biti obrisan.

IMPORTANT: Before registering on the forum be sure to carefully and fully read forum's terms of use and rules. Please follow the forum's terms of use and rules, otherwise your account may be deleted.

Aktivirajmo se svi!

Uvijeti korištenja, važne obavijesti, novosti, pitanja i prijedlozi vezano uz ovaj forum.

Aktivirajmo se svi!

PostPostao/la allegronudy » 13 svi 2014 14:44

Drage nudistice i nudisti! Približava se ljeto,već bi trebali planirati FKK ljetovanje,a čini mi se da smo upali u nekekvu kolotečinu i da je aktivnost na forumu vrlo mala. Tu prvenstveno mislim na sebe,kao da me ovo kišno vrijeme uspavalo. Ove godine planiram ići na Otok Brač pa me zanima da li osim plaže Paklina na Bolu ima na otoku još koja lijepa nudistička plaža,a možda i nudistički kamp,mada mi se čini da kamp na Braču nema. Moram priznati da sam očekivao da će predsjednik DNH prijavom na naš forum predložiti neke inicijative i ideje,ali to je za sada izostalo. Zajedno možemo puno toga napraviti i zato aktivirajmo se svi! :skini
allegronudy
Reg. korisnik(ca) / Reg. user

Spol: Muški

Re: Aktivirajmo se svi!

PostPostao/la mateo01 » 13 svi 2014 19:21

Zapadno od zlatnog rata prekrasna nudistička plaža a malih uvala i osamljenih mjesta koliko želiš.

LP
mateo01

PostPostao/la mladi17 » 14 svi 2014 12:16

Kampova nema, ali lijepih plažica zapadno od zlatnog rata stvarno ima ako želiš bit osamljen, a Paklina je najveća i s najviše ljudi :)
mladi17

PostPostao/la allegronudy » 20 svi 2014 12:11

Hvala na korisnim informacijama! Svakao ću ovo ljeto posjetiti Paklinu,a i male plažice koje su zapadno od nje. :good3
allegronudy

PostPostao/la mladi17 » 21 svi 2014 15:30

Nema na čemu :) Ja sam svako ljeto tamo :D
mladi17

PostPostao/la allegronudy » 14 tra 2015 14:44

Drage nudistice i nudisti! Ne znam što se s ovim forumom događa, a zapravo problem je što se ništa ne događa. Aktivirajte se drage nudistice i nudusti! :skini Ima toliko tema,ima toliko problema,ima toliko toga što bi se trebalo napraviti na hrvatskoj FKK sceni da svima bude ljepše i bolje! Zajedno možemo puno toga napraviti za nudistički pokret i za sve nas zajedno! Aktivirajmo se svi zajedno za boljitak nudizma u Hrvatskoj! :skini
allegronudy

Natrag na Novosti, pitanja i prijedlozi

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.