[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
Croatia Naturally Forum • Pogledaj temu - Molim pomoć
Forumske objave / Forum Announcements

VAŽNO: Prije registracije na forumu svakako pozorno i u cijelosti pročitajte pravila i uvjete korištenja foruma. Molimo pridržavajte se pravila i uvjeta korištenja foruma, inače vaš korisnički račun može biti obrisan.

IMPORTANT: Before registering on the forum be sure to carefully and fully read forum's terms of use and rules. Please follow the forum's terms of use and rules, otherwise your account may be deleted.

Molim pomoć

Uvijeti korištenja, važne obavijesti, novosti, pitanja i prijedlozi vezano uz ovaj forum.

Molim pomoć

PostPostao/la Sandokan » 05 srp 2011 13:22

Kad uđem u forum, nisu mi označeni nepročitani postovi i teme. Istina, pročitao sam ih prije registracije, ali to ne bi smjelo imat utjecaja.
Sandokan
Reg. korisnik(ca) / Reg. user

Spol: Muški

Re: Molim pomoć

PostPostao/la CroNat » 05 srp 2011 16:50

Ne znam u čemu bi mogao biti problem, kod mene radi u redu. Nakon ulogiravanja, svaka tema s nepročitanim postom treba biti označena s crvenom ikonicom kao što je ova: slika

Isto tako, na vrhu početne stranice foruma Početna nalazi se link Aktivne teme u kojem se nalaze sve teme aktivne unazad sedam dana.
Croatia Naturally
http://www.cronatur.com
CroNat
Moderator/ica
Moderator/ica

Slike: 39

PostPostao/la Sandokan » 05 srp 2011 22:37

Sad mi radi normalno. Pokazalo mi je bilo sve teme kao pročitane, iako nisam još bio ni registriran, kamo li ulogiran. Ako nije tako u postavkama, onda je forum tako napravljen.
Sandokan

PostPostao/la CroNat » 06 srp 2011 06:20

Oznake za teme s nepročitanim postovima mogu vidjeti samo registrirani i ulogirani korisnici i to, ako se ne varam, od drugog posjeta. Gosti, tj. neulogirani korisnici ne mogu vidjeti te oznake.
Croatia Naturally
CroNat
Moderator/ica
Moderator/ica

PostPostao/la Sandokan » 06 srp 2011 07:36

CroNat je napisao/la:Oznake za teme s nepročitanim postovima mogu vidjeti samo registrirani i ulogirani korisnici i to, ako se ne varam, od drugog posjeta. Gosti, tj. neulogirani korisnici ne mogu vidjeti te oznake.

Aha. Znači, ako ih mogu vidjeti od drugog posjeta, zato ih nisam vidio prilikom prvog. Onda je u redu.
Sandokan

PostPostao/la CroNat » 07 srp 2011 08:50

Pa da, tako je valjda podešeno, jer kada se netko prvi put ulogira, sve je nepročitano. Nakon prvog posjeta forum označava nove postove od prethodnog posjeta.
Croatia Naturally
CroNat
Moderator/ica
Moderator/ica

PostPostao/la Sandokan » 07 srp 2011 22:23

U stvari se valjda smatra da je sve pročitao prije registracije. To nije problem ovdje, gdje se brzo može sve pročitat. Ali je tamo gdje ima na tisuće postova. Ako se i to jednom dogodi, vjerovatno se može podesit u opcijama.
Sandokan

Natrag na Novosti, pitanja i prijedlozi

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.