[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
Croatia Naturally Forum • Pogledaj temu - prijelog za ovu rubriku
Forumske objave / Forum Announcements

VAŽNO: Prije registracije na forumu svakako pozorno i u cijelosti pročitajte pravila i uvjete korištenja foruma. Molimo pridržavajte se pravila i uvjeta korištenja foruma, inače vaš korisnički račun može biti obrisan.

IMPORTANT: Before registering on the forum be sure to carefully and fully read forum's terms of use and rules. Please follow the forum's terms of use and rules, otherwise your account may be deleted.

prijelog za ovu rubriku

Uvijeti korištenja, važne obavijesti, novosti, pitanja i prijedlozi vezano uz ovaj forum.

prijelog za ovu rubriku

PostPostao/la nudist74 » 13 vel 2012 22:39

Hmm...moram pitati , a čemu je otvorena ova tema....nemam nikoga tu niti priča....mislim da bi ovom hrvatskom forumu za nudizam dobro došlo da pogleda admin ovo pa da probamo tako nešto napraviti i na hrvatskom...evo primjer :

http://www.truenudists.com

naravno da nebi kršili copyright...trebalo bi to malo modificirati , ali ideja je dobra....pogotovo za lakšu komunikaciju i sklapanje poznanstava
nudist74
Reg. korisnik(ca) / Reg. user

Spol: Muški

Re: prijelog za ovu rubriku

PostPostao/la CroNat » 13 vel 2012 23:18

Osnovna svrha ovog foruma nisu poznanstva, zato je i to samo jedan mali dio ovog foruma, nego su to diskusije, razmjena iskustava, savjeti i sl. Stranica koju navodiš uglavnom se svodi na objavljivanje fotografija. Dovoljno je pogledati njihov forum, pa je sve jasno - obzirom na broj članova, forum je prilično neaktivan. Radi se o dva potpuno različita koncepta, ta stranica se bazira na profilima/fotografijama/kontaktima, a ovo je forum za diskusije.
Da bi cronatur.com mogao biti puno bolji, pogotovo u smislu interaktivnosti, ali i ostalim sadržajima, to je sasvim jasno i nadam se da će se to jednog lijepog dana i promjeniti, ali budućnost ovog foruma/sitea ne vidim u smjeru site-a kojeg spominješ.
A zašto su ovdje Poznanstva prazna, nemam pojma, nije zabranjeno tamo objavljivati. Evo, budu ti prvi (ako želiš nekog upoznati). Možda se i drugi povedu primjerom.

Svejedno, hvala na prijedlogu :)
Croatia Naturally
http://www.cronatur.com
CroNat
Moderator/ica
Moderator/ica

Slike: 39

PostPostao/la naturizam » 14 vel 2012 21:33

Tu se slažem skroz, ideja ima dosta kako napraviti dobar naturistički sajt, ali ne bih išao u smjeru truenudista. Bio sam tamo i obrisao account, nije mi se svidio taj štih....
naturizam
Moderator/ica
Moderator/ica

PostPostao/la nudist74 » 15 vel 2012 21:10

Dobro ja sam samo naveo jedan dao primjer. Bio sam i ja tamo član i obrisao sam account kao i ti jer su malo čudan štih imali. Volio bi da svi zajedno ovdje sudjelujemo i napravimo osim ovoga foruma i neki dobar nudistički sajt , ali domaći. Pun je kufer više tih amerikanaca , engleza koji sve na netu svojataju.
Ajmo malo se svi skupa trgnuti iz ovog zimskog sna , pa da budemo po nećem napredni u ovom nudističom svijetu i okruženju , a ne da su zapadni susjedi opet ispred nas.
nudist74

PostPostao/la viki13 » 17 vel 2012 18:08

Slažem se sa vama da smo u zimskom snu i da se trebamo više aktivirati sad je idealno vrjeme da nešto pokrenemo.
viki13

Slike: 9

Natrag na Novosti, pitanja i prijedlozi

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.