[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
Croatia Naturally Forum • Pogledaj temu - pitanje
Forumske objave / Forum Announcements

VAŽNO: Prije registracije na forumu svakako pozorno i u cijelosti pročitajte pravila i uvjete korištenja foruma. Molimo pridržavajte se pravila i uvjeta korištenja foruma, inače vaš korisnički račun može biti obrisan.

IMPORTANT: Before registering on the forum be sure to carefully and fully read forum's terms of use and rules. Please follow the forum's terms of use and rules, otherwise your account may be deleted.

pitanje

Uvijeti korištenja, važne obavijesti, novosti, pitanja i prijedlozi vezano uz ovaj forum.

pitanje

PostPostao/la salens » 06 ožu 2012 21:29

Poštovani, napisao sam jednu priču za koju verujem da se može naći na ovom sajtu, kako i na koji mejl da Vam ih pošaljem ?

Nudista iz Novog Sada
salens
Reg. korisnik(ca) / Reg. user

Spol: Muški

Re: pitanje

PostPostao/la CroNat » 07 ožu 2012 17:58

Sale, http://www.cronatur.com je (za sada) samo na engleskom jeziku i koncept mu je takav da nema prostora za sadržaje tog tipa, opet ponavljam, nadam se da će se to promijeniti.
Na hrvatskom je samo ovaj dio s forumom, tako da ukoliko želiš objaviti svoju priču, možeš to slobodno napraviti na ovom forumu, dapače, mislim da bi to bilo vrlo zanimljivo. Predlažem da si izabereš podforum gdje misliš da bi tvoja priča sadržajno najbolje odgovarala, otvori novu temu i objavi priču... A mi ćemo svi biti (dobronamjerni) kritičari :D .
Croatia Naturally
http://www.cronatur.com
CroNat
Moderator/ica
Moderator/ica

Slike: 39

PostPostao/la salens » 07 ožu 2012 20:20

Poštovani, hvala na poverenju za priče!!! Znači mi to puno, tako da sam dve pričice postavio na link i rubriku SVE OSTALO, nakon viceva!!! Voleo bih da nastavim da pišem baš za Vas jer već imam neke nove priče...

Istovremeno bih želeo da što više ljudi i žena nudista kaže svoje mišljenje o tim pisanijima...

Puno pozdrava i bok od Saše Radovića iz Novog Sada
salens

PostPostao/la CroNat » 07 ožu 2012 22:50

Mislim da tvoje priče ipak zaslužuju zasebnu temu, a ne da budu u sklopu viceva. Prebacio sam ih kao zasebnu temu, nadam se da se slažeš?
Croatia Naturally
http://www.cronatur.com
CroNat
Moderator/ica
Moderator/ica

Slike: 39

Natrag na Novosti, pitanja i prijedlozi

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.