[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
Croatia Naturally Forum • Pogledaj temu - Pitanje!!!
Forumske objave / Forum Announcements

VAŽNO: Prije registracije na forumu svakako pozorno i u cijelosti pročitajte pravila i uvjete korištenja foruma. Molimo pridržavajte se pravila i uvjeta korištenja foruma, inače vaš korisnički račun može biti obrisan.

IMPORTANT: Before registering on the forum be sure to carefully and fully read forum's terms of use and rules. Please follow the forum's terms of use and rules, otherwise your account may be deleted.

Pitanje!!!

Uvijeti korištenja, važne obavijesti, novosti, pitanja i prijedlozi vezano uz ovaj forum.

Pitanje!!!

PostPostao/la galileo » 31 sij 2013 00:25

Ponukan nedavnom burnom raspravom i tome slično, zanima me da li postoji mogućnost da svi novi članovi postanu vidljivi tek kad pravilno ispune profil i kao takav da ih odobri admin ili moderator ili tko već pa da tek onda ostali članovi mogu vidjeti korisnika i tek onda novi član može pristupiti forumu!!!????
Eto smatram da bi to bila dobra ideja naravno ako ju je moguće provesti u djelo jer se ne kužim u te stvari!!!
Hakuna matata!!!!
galileo
Reg. korisnik(ca) / Reg. user

Slike: 9
Spol: Muški

Re: Pitanje!!!

PostPostao/la CroNat » 31 sij 2013 01:09

Moguće je, ali nismo htjeli komplicirati stvar jer poanta bi ionako trebala biti na diskusijama, a velika većina koliko toliko popuni profil koji zapravo služi kao neki prvi mali filter. Naganjanje ljudi otpočetka možda bi neke u startu odbilo. Ali u svakom slučaju tvoj prijedlog stoji i možda ga se i usvoji.
Croatia Naturally
http://www.cronatur.com
CroNat
Moderator/ica
Moderator/ica

Slike: 39

PostPostao/la fireball » 31 sij 2013 16:31

ideja je dobra ali onda ce ljudi pisati gluposti. moj profil je ja mislim dovoljno pun, ako neko misli da nije nek javi, opet cu proc kroz profil i vidjeti.

postoje drugi elementi za identifikaciju, ali to je kompliciranje bezveze. mislim ako se uvede nesto meni nije problem...
fireball

Slike: 0

PostPostao/la galileo » 31 sij 2013 20:31

Moj prijedlog je usmjeren na one koji u pojedine dijelove napišu jfgvkjadshfgjkahgfjklafkgvjn i tome slično! Pa sam mislio da bi zgodno bilo da svi koji se žele registrirat na forumu ispravno popune profil koji će u najkraćem roku biti aktivan uz odobrenje admina!
Hakuna matata!!!!
galileo

Slike: 9

PostPostao/la naturizam » 31 sij 2013 21:31

Meni je tvoj prijedlog ok. Malo razmišljam o pro i con...

Pozitivna strana: Na taj način bi se riješili s foruma jednog dijela likova koji upravo to napišu u profilu, onda dođu tu i napišu bok ja sam pero, i poslije se više nikad ne pojave, a mi im šaljemo upozorenja i kasnije ih brišemo. Znači, s moderatorske strane, skroz ok.

Negativna strana: Budući korisnik bi morao čekati odobrenje i ne uključiti se u forum, i nakon toga možda i izgubit volju zbog prevelike "birokracije"... evo npr. zraka_sunca je napisao 8 postova prije sam mu stigao napisati dobrošao na forum.. A ako ne ispuni dobro profil, onda mu opet moramo slati upozorenje i možda kasnije obrisati, tako da, iako se ne pojavi na forumu, sa strane moderatora opet isto posla.
naturizam
Moderator/ica
Moderator/ica

Natrag na Novosti, pitanja i prijedlozi

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.