[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
Croatia Naturally Forum • Pogledaj temu - Nudističko vjenčanje
Forumske objave / Forum Announcements

VAŽNO: Prije registracije na forumu svakako pozorno i u cijelosti pročitajte pravila i uvjete korištenja foruma. Molimo pridržavajte se pravila i uvjeta korištenja foruma, inače vaš korisnički račun može biti obrisan.

IMPORTANT: Before registering on the forum be sure to carefully and fully read forum's terms of use and rules. Please follow the forum's terms of use and rules, otherwise your account may be deleted.

Nudističko vjenčanje

Naturizam / nudizam / FKK u kulturi, umjetnosti, pop-kulturi, medijima...

Nudističko vjenčanje

PostPostao/la CroNat » 12 sij 2013 12:45

Svako malo osvane po medijima članak na ovu temu, a evo i najnovijeg:

U zajednički život ušli bez odjeće

Jedna od najbitnijih stvari za parove je odluka šta obući na vjenčanje. Međutim, uvijek ima izuzetaka.

Ovakvih problema nije imao par sa Novog Zelanda iz jednostavnog razloga jer su se vjenčani goli.

slika

Nick i Wendy Lowe ove su se subote vjenčali u nudističkom klubu u ceremoniji na koju se moglo doći odjeven ili gol, javili su lokalni mediji. Otprilike polovica od 120 gostiju odlučila se opciju bez odjeće, ali ipak ne čitavo vrijeme svadbe: za vrijeme večere za stolom su ipak sjedili odjeveni, ali plesni podij mogli su osvajati i goli, piše Huffingtonpost.com

Nick je bio taj koji se Wendy nagovorio da prigrli ovaj "naturalistički", odnosno nudistički stil života još prije šest godina: "To je bila jedna od prvih stvari koje mi je rekao: 'Ja sam nudist, što misliš o tome?' Znala sam da ću u nekom trenutku to morati barem isprobati", ispričala je Wendy.

Link na članak.
Croatia Naturally
http://www.cronatur.com
CroNat
Moderator/ica
Moderator/ica

Slike: 39
Spol: Muški

Natrag na Naturizam u kulturi i medijima

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.