[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
Croatia Naturally Forum • Pogledaj temu - 24sata: Naked Vegan Cooking
Forumske objave / Forum Announcements

VAŽNO: Prije registracije na forumu svakako pozorno i u cijelosti pročitajte pravila i uvjete korištenja foruma. Molimo pridržavajte se pravila i uvjeta korištenja foruma, inače vaš korisnički račun može biti obrisan.

IMPORTANT: Before registering on the forum be sure to carefully and fully read forum's terms of use and rules. Please follow the forum's terms of use and rules, otherwise your account may be deleted.

24sata: Naked Vegan Cooking

Naturizam / nudizam / FKK u kulturi, umjetnosti, pop-kulturi, medijima...

24sata: Naked Vegan Cooking

PostPostao/la BunnyRabbit » 27 vel 2013 19:25

24sata objavio clanak o UK blogu koji je "vani" vec neko vrijeme...

Jedino su nazalost komentari standardno rvacki. :(

http://www.24sata.hr/cudne-vijesti/goli-spravljaju-vegetarijanske-delicije-mozete-im-se-pridruziti-303904
BunnyRabbit
Reg. korisnik(ca) / Reg. user

Spol: Muški

Re: 24sata: Naked Vegan Cooking

PostPostao/la fireball » 28 vel 2013 13:34

a jedino sto ja mogu na sve to reci da su se opet ljudi iskazali... iako priznajem... nisam bas ljubitelj vagan prehrane :D
fireball

Slike: 0

PostPostao/la BunnyRabbit » 28 vel 2013 19:12

fireball je napisao/la:a jedino sto ja mogu na sve to reci da su se opet ljudi iskazali... iako priznajem... nisam bas ljubitelj vagan prehrane :D

Nisam ni ja; zelenjava mi je najdraza u buketu, ili na livadi. :D Ali vecina komentara je sramota za civiliziranu drzavu. I jos jednom (po N-ti put sam razocaran u ovu drzavu i ljude koji tu zive. Cast izimkama.)
BunnyRabbit

PostPostao/la fireball » 01 ožu 2013 14:08

BunnyRabbit je napisao/la:Nisam ni ja; zelenjava mi je najdraza u buketu, ili na livadi. :D Ali vecina komentara je sramota za civiliziranu drzavu. I jos jednom (po N-ti put sam razocaran u ovu drzavu i ljude koji tu zive. Cast izimkama.)

a tesko se borit protiv takvog mentaliteta. iako svi trvdimo da samo jako napretno drustvo, ustvari smo jako nazadni. donekle sam se jos navknuo da nevole nudiste/naturiste ali mi nikako nece bit jasno sta je lose u tome da zena javno doji...

p.s. kao sto mi nije jasno kako neko moze bit vegan, a vecina ljudi to isto osuduje iz nekog bizarnog razloga...
fireball

Slike: 0

PostPostao/la naturizam » 03 ožu 2013 10:36

Goli mladi ljudi koji se dobro zabavljaju i, pretpostavljam, hrane, jer ne jedem bas takvu hranu. A komentari na sajtu... Ma bolje da nista ne pisem, di zivimo... :(
naturizam
Moderator/ica
Moderator/ica

Natrag na Naturizam u kulturi i medijima

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.