[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
Croatia Naturally Forum • Pogledaj temu - Reality show "Naked and Afraid"
Forumske objave / Forum Announcements

VAŽNO: Prije registracije na forumu svakako pozorno i u cijelosti pročitajte pravila i uvjete korištenja foruma. Molimo pridržavajte se pravila i uvjeta korištenja foruma, inače vaš korisnički račun može biti obrisan.

IMPORTANT: Before registering on the forum be sure to carefully and fully read forum's terms of use and rules. Please follow the forum's terms of use and rules, otherwise your account may be deleted.

Reality show "Naked and Afraid"

Naturizam / nudizam / FKK u kulturi, umjetnosti, pop-kulturi, medijima...

Reality show "Naked and Afraid"

PostPostao/la naturizam » 27 pro 2013 14:15

Dakle, na Discoveryju je emitiran reality show "Naked and Afraid". Radi se o verziji survivora, gdje u svakoj epizodi, par kandidata koji su već iskusni "preživljavači", a koji se ne poznaju od ranije, dovezu negdje u divljinu i ostave ih, gdje prvi put i nabasaju jedno na drugo. Imaju pravo ponijeti samo jednu stvar sa sobom (koliko sam skužio većina ponese nož ili nešto slično), i ništa drugo - hranu, druge stvari, ali niti odjeću, a cilj je preživjeti u toj divljini 21 dan. Epizode su snimane na pustim otocima na Maldivima, u džunglama u Panami i Kostarici, u Tanzaniji itd. Naravno, trebam li spomenuti da su intimni dijelova cenzurirani...

Načelno, sve ima smisla, ako ljudima uzmeš i odjeću u takvim situacijama se osjećaju još izloženiji i ranjiviji (što realno i jesu). S druge strane, ne sumnjam da je Discovery dobio veću gledanost zbog tog što su ljudi goli. Ni sam ne znam što da mislim o tome - s jedne strane je to iskorištavanje golotinje u cilju veće gledanosti, a s druge strane je to promocija golotinje, jer, ako budete gledali videe, vidjet ćete da su sudionici bili ok s time da će biti goli, i da to nikome nije predstavljalo problem, niti su od toga pravili neku veliku stvar. Što vi mislite?

U svakom slučaju, ovo je stranica gdje je popis epizoda, a uz svaku epizodu postoji link "video", koji vodi na niz kratkih klipova iz svake epizode (koliko sam skužio, stavili su po 7-8 klipova po epizodi): http://dsc.discovery.com/tv-shows/naked-and-afraid/episode-guide.htm.

Jednu cijelu epizodu možete vidjeti ovdje: http://vimeo.com/76066398.
naturizam
Moderator/ica
Moderator/ica

Spol: Muški

Re: Reality show "Naked and Afraid"

PostPostao/la CroNat » 27 pro 2013 16:54

Čitao sam o tome prije nekoliko mjeseci i prvo što sam pomislio da se radi o eksploataciji golotinje u cilju veće gledanosti, ali kako je ipak u pitanju 'ozbiljna' tv kuća pomislio sam da to možda i neće biti tako loše. Svejedno, mislim da je ipak jasno da im je cilj veća gledanost, ali s druge strane gledajući one 'obučene' survivore uvijek sam se pitao koja je svrha biti stalni obučen u nekim tropskim pustim područjima? Ok ako se hoćeš zaštititi od hladnoće po noći ili dok se provlačiš kroz neko žbunje, ali plivati u odjeći ili nositi na sebi smrdljive majice.... Uglavnom, pogledat ću ako dođe na naš Discovery.
Croatia Naturally
http://www.cronatur.com
CroNat
Moderator/ica
Moderator/ica

Slike: 39

PostPostao/la fireball » 27 pro 2013 17:14

gledao malo, iskreno ocekivao sam vise od survivor show-a. sto se tice golotinje to je napravljeno za vecu gledanost, ocito, ali onda ih sve za**bu pa zamute dijelove :D nis posebno od emisije, BG je bolji od njih, sve je jasno onda :)
fireball
Reg. korisnik(ca) / Reg. user

Slike: 0

PostPostao/la BunnyRabbit » 06 sij 2014 15:53

pred koji tjedan nabasao na to na discovery-u, nazalost bilo je malo kasno pa sam uspio odgledat mozda 5-10 min prije nego sam se izvrnuo. :D

Malo me plasi izjava da je BG bolji obzirom da je (meni) on dosta, kako da kazem... nja-nja? :p
BunnyRabbit

PostPostao/la fireball » 06 sij 2014 18:15

BunnyRabbit je napisao/la:pred koji tjedan nabasao na to na discovery-u, nazalost bilo je malo kasno pa sam uspio odgledat mozda 5-10 min prije nego sam se izvrnuo. :D

Malo me plasi izjava da je BG bolji obzirom da je (meni) on dosta, kako da kazem... nja-nja? :p

nja nja je jako dobar opis BG-a ali meni je ipak draze njega gledat, koliko god da 'kaki' ipak kaze nesto korisno, mada ima onaj drugi koji sam okolo ide kamerom, ne mogu se sjetit imena, on je najbolji ako se mene pita
fireball

Slike: 0

PostPostao/la CroNat » 06 sij 2014 19:44

Tko (ili što) je BG?
Croatia Naturally
http://www.cronatur.com
CroNat
Moderator/ica