[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
Croatia Naturally Forum • Pogledaj temu - Buđenje!
Forumske objave / Forum Announcements

VAŽNO: Prije registracije na forumu svakako pozorno i u cijelosti pročitajte pravila i uvjete korištenja foruma. Molimo pridržavajte se pravila i uvjeta korištenja foruma, inače vaš korisnički račun može biti obrisan.

IMPORTANT: Before registering on the forum be sure to carefully and fully read forum's terms of use and rules. Please follow the forum's terms of use and rules, otherwise your account may be deleted.

Buđenje!

Teme koje nisu pokrivene forumima iznad.

Re: Buđenje!

PostPostao/la zraka sunca » 30 sij 2013 18:19

a ljudi zamislite da se svih 222 ili možda i više ljudi (članova) jednog dana nađu na nekoj istoj plaži........pa to bi bilo ludilo brale...prava nudistička fešta....do zore....
zraka sunca
Reg. korisnik(ca) / Reg. user

Spol: Muški

PostPostao/la CroNat » 30 sij 2013 21:37

zraka sunca je napisao/la:a ljudi zamislite da se svih 222 ili možda i više ljudi (članova) jednog dana nađu na nekoj istoj plaži........pa to bi bilo ludilo brale...prava nudistička fešta....do zore....

Problem je što je aktivnih članova foruma možda 10-tak posto od ukupno registriranih. Pretpostavljam da se mnogi registriraju iz znatiželje da vide o čemu je riječ, pa onda shvate da to možda i nije forum za njih.
Croatia Naturally
http://www.cronatur.com
CroNat
Moderator/ica
Moderator/ica

Slike: 39

PostPostao/la zraka sunca » 31 sij 2013 11:12

u pravu si, ali treba biti optimist i vjerovati kako nas je ipak malo više...malo više od 10-tak posto...meni je tako drago da sam naletio na vas...i to sasvim slučajno....a volio bih da je to bilo i malo ranije...
zraka sunca

PostPostao/la fireball » 31 sij 2013 16:30

ja redovno gledam forum, vise puta dnevno, ali se ili javljau teme za pozdrave ili teme u kojima neznam kako sudjelovati. nevolim se gurati di mi nije mjesto.
bilo bi mi jako drago da forum zivne
fireball

Slike: 0

PostPostao/la zraka sunca » 31 sij 2013 18:17

slažem se fireball sa tobom, ali ja vjerujem da će to i te kako živnuti kad dođu lijepi dani...
zraka sunca

PostPostao/la zraka sunca » 31 sij 2013 18:20

i čak štoviše od kad sam otkrio ovaj forum fakat sam i više puta na dan ovdje....malo je potiho ali se nadam uvijek da ću naletit na nekoga.....golaća naravno....
zraka sunca

PostPostao/la CroNat » 31 sij 2013 21:20

fireball je napisao/la:ja redovno gledam forum, vise puta dnevno, ali se ili javljau teme za pozdrave ili teme u kojima neznam kako sudjelovati. nevolim se gurati di mi nije mjesto.
bilo bi mi jako drago da forum zivne

Mislim da o svemu možeš reći svoje mišljenje, ako to želiš. A ako se netko i ne složi s tobom, nije uopće bitno, to je dio diskusije.
Croatia Naturally
http://www.cronatur.com
CroNat
Moderator/ica
Moderator/ica

Slike: 39

PostPostao/la naturizam » 31 sij 2013 21:23

fireball je napisao/la:... ali se ili javljau teme za pozdrave ili teme u kojima neznam kako sudjelovati...

Ali sigurno ima nekih tema u kojima bi sudjelovao - ako ih nema na forumu, slobodno ih započni, pa će se i drugi pridružiti, samo naprijed :cheers
naturizam
Moderator/ica
Moderator/ica

PostPostao/la fireball » 01 vel 2013 17:18

trudim se, nije da se ne trudim :) evo bas sam mislio pokrenut jednu temu
fireball

Slike: 0