[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
Croatia Naturally Forum • Pogledaj temu - Buđenje!
Forumske objave / Forum Announcements

VAŽNO: Prije registracije na forumu svakako pozorno i u cijelosti pročitajte pravila i uvjete korištenja foruma. Molimo pridržavajte se pravila i uvjeta korištenja foruma, inače vaš korisnički račun može biti obrisan.

IMPORTANT: Before registering on the forum be sure to carefully and fully read forum's terms of use and rules. Please follow the forum's terms of use and rules, otherwise your account may be deleted.

Buđenje!

Teme koje nisu pokrivene forumima iznad.

Re: Buđenje!

PostPostao/la fireball » 20 stu 2013 16:45

to bas i nije istina, ja prodem svako toliko vidjeti sto ima i ukljucujem se u rasprave u kojima mogu doprinjeti
fireball
Reg. korisnik(ca) / Reg. user

Slike: 0
Spol: Muški

PostPostao/la karlo » 20 stu 2013 21:17

Od kada sam se ja registrirao ni jedna tema nije bila aktivna, nažalost...
karlo

PostPostao/la Bonus13 » 20 stu 2013 21:19

Moramo malo biti aktivniji na forumu inace ovo nema smisla...
Bonus13

PostPostao/la Tajci Nature » 21 stu 2013 13:28

karlo, pa nađi neku temu koja te interesira i aktiviraj je. ako nije već pričano o njoj možeš otvoriti i novu.
Tajci Nature

Spol: Ženski

PostPostao/la Alex » 21 stu 2013 13:46

Obično se forumi aktiviraju tako što se otvore odeljci koji nemaju veze sa tematikom foruma.
Znači, otvorite podforume na kojima će se diskutovati o muzici, filmu, umetnosti, sportu, politici itd.
Da se malo razviju diskusije, pa će se postepeno novi članovi dovući na forum i aktivirati stari.
Alex

PostPostao/la fireball » 21 stu 2013 16:21

Alex je napisao/la:Obično se forumi aktiviraju tako što se otvore odeljci koji nemaju veze sa tematikom foruma.
Znači, otvorite podforume na kojima će se diskutovati o muzici, filmu, umetnosti, sportu, politici itd.
Da se malo razviju diskusije, pa će se postepeno novi članovi dovući na forum i aktivirati stari.

postoji podforum za to, zove se 'ostalo'. slobodno pokreni koju temu
fireball

PostPostao/la karlo » 21 stu 2013 16:22

Tajci Nature je napisao/la:karlo, pa nađi neku temu koja te interesira i aktiviraj je. ako nije već pričano o njoj možeš otvoriti i novu.

Sto sam sa sobom da tipkam? Dosta sto sam sa sobom razgovaram :lol:
karlo

PostPostao/la fireball » 21 stu 2013 19:48

karlo je napisao/la:Sto sam sa sobom da tipkam? Dosta sto sam sa sobom razgovaram :lol:

toga nikad dosta :D
pa ako nades temu koja je zanimljiva za vise ljudi onda ce ljudi i odgovarati (par nas koji smo tu malo cesce sigurno)

ja bi pokrenuo tako neku temu ali koliko sam vidio moje su teme nezanimljive. pokrenuo bi ih ja jos ali posto sam iz malo 'alternativnije' subkulture sumnjam da ce bit zanimljivo. ali evo upravo mi je pala jedna tema na pamet pa idem pokrenuti, to bi moglo malo opustit ljude i preko nje se mozemo malo bolje upoznat svi zajedno
fireball

PostPostao/la Tajci Nature » 21 stu 2013 21:04

karlo je napisao/la:
Tajci Nature je napisao/la:karlo, pa nađi neku temu koja te interesira i aktiviraj je. ako nije već pričano o njoj možeš otvoriti i novu.

Sto sam sa sobom da tipkam? Dosta sto sam sa sobom razgovaram :lol:

Pa ako pogledaš svoje postove, vidjet ćeš da nisi napisao ni jedan do ovog na koji bi se očekivao odgovor.
Ljudi nisu ovdje 0-24. Navrate s vremena na vrijeme. Neki češće, neki rijeđe.
Napiši post, svoje mišljenje o nečemu, postavi pitanje, mini recenziju plaže, kampa ili wellnessa pa pričekaj da vidiš ako ima reakcije.
Tajci Nature

Spol: Ženski

PostPostao/la karlo » 21 stu 2013 21:09

Aha a ja kao najnoviji clan trebam animirati stare clanove?
karlo

PrethodnaSljedeća

Natrag na Sve ostalo

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.