[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4766: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4767: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4768: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/language/hr/common.php:1)
Croatia Naturally Forum • Pogledaj temu - Buđenje!
Forumske objave / Forum Announcements

VAŽNO: Prije registracije na forumu svakako pozorno i u cijelosti pročitajte pravila i uvjete korištenja foruma. Molimo pridržavajte se pravila i uvjeta korištenja foruma, inače vaš korisnički račun može biti obrisan.

IMPORTANT: Before registering on the forum be sure to carefully and fully read forum's terms of use and rules. Please follow the forum's terms of use and rules, otherwise your account may be deleted.

Buđenje!

Teme koje nisu pokrivene forumima iznad.

Re: Buđenje!

PostPostao/la fireball » 21 stu 2013 21:24

karlo je napisao/la:Aha a ja kao najnoviji clan trebam animirati stare clanove?

mislim da si krivo shvatio poruku.
pisalo je da napises nesto u temama koje su vec pokrenute a tebe zanimaju imas misljenje ili nesto slicno.
sumnjam da je bilo ista sto bi te trebalo povrijediti
fireball
Reg. korisnik(ca) / Reg. user

Slike: 0
Spol: Muški

PostPostao/la Tajci Nature » 22 stu 2013 13:23

točno kaže fireball. nitko ne očekuje da ti kao najnoviji član nekog animiraš, ali nemoj niti ti očekivati da će tebe ovdje netko zabavljati.
dali smo ti sve prijedloge. ne shvaćam koja su tvoja očekivanja od foruma.
ne samo ovog, opčenito od foruma. član sam duže vrijeme još nekih realnih i specijaliziranih foruma i znam kako stvar funkcionira.
evo, uspjeli smo probuditi barem ovaj topic.
Tajci Nature

Spol: Ženski

PostPostao/la karlo » 22 stu 2013 20:20

pa eto bas sam to ocekivao ;)
karlo

PostPostao/la Tajci Nature » 23 stu 2013 23:35

e pa onda si profulao ceo fudbal. imaš u kvartu sigurno neku igraonicu i tamo rade tete i barbe koji su za to zaduženi pa lijepo odi tamo. a nama se uvijek možeš vratiti kada budeš imao neko mišljenje, iskustvo ili pitanje vezano za nudizam. čekamo te.
Tajci Nature

PostPostao/la fireball » 24 stu 2013 00:06

hmmm mislim da nema potrebe dizati prasinu vise, sad se lijepo rukujte pomirite i popite nesto :D i naravno sudjelujte i u ostalim temama
fireball

Slike: 0

PostPostao/la karlo » 24 stu 2013 08:25

Tajci Nature je napisao/la:e pa onda si profulao ceo fudbal. imaš u kvartu sigurno neku igraonicu i tamo rade tete i barbe koji su za to zaduženi pa lijepo odi tamo. a nama se uvijek možeš vratiti kada budeš imao neko mišljenje, iskustvo ili pitanje vezano za nudizam. čekamo te.

Ja stvarno ne razumijem što je život Vama učinio da ste tako otrovni prema meni?! Da li su problem moje godine, neiskustvo, pa nisam ni rekao da sam najiskusniji i da sam obišao sve plaže na Jadranu i šire. Samo sam došao na Forum gdje sam se nadao da ću upoznati istomišljenike.
Gdje god sam čitao o naturizmu i nudizmu svagdje je pisalo da su naturisti jako pozitivni i ugodni ljudi za druženje i u svojim osobnim kontaktima sam vidio da je to istina, ali Vaš ton prema meni je od prve bio jako negativan. Molim Vas da mi objasnite tu Vašu netrpeljivost.
Možda ja jesam nešto krivo napravio pa bi volio to ispraviti.
karlo

PostPostao/la Tajci Nature » 25 stu 2013 01:26

ma nisi ništa krivo napravio niti nama nemoj ništa zamjertiti. kreni od početka komunikacije, a ne od kraja. savjetujemo te od kuda da kreneš kako bi se uklopio u forum i kako sam želiš dao mu malo živosti, a ti od starijih članova očekuješ da te zabavljaju. malo smo pobrkali lončiće? tko je onda negativan?
Tajci Nature

PostPostao/la naturizam » 17 pro 2013 19:45

Weeeee što ste se fino raspisali :) Pravo buđenje.

Evo, skrušeno priznajem da su moderatori ti koji bi osim moderiranja foruma mogli isto tako i animirati malo više diskusije i davati nove teme, no nažalost činjenica je da smo obojica zaposleni preko glave, pa onda to ne ide baš tako lako (i da, razmislit ćemo o rješenjima tog problema).

Mislim da sam već negdje napisao svoje viđenje ovog foruma, a to je da mislim da je u redu da to bude specijalizirani forum. Ne vidim previše smisla da granamo teme o koječemu i pokušavamo biti konkurencija .. ne znam, forum.hr-u, kad to nikad nećemo biti. To naravno ne znači da na ovom forumu nema mjesta za bilo kakve ideje i teme koje pokrenemo, nego samo da ih ja neću inicirati. Ako netko želi o filmovima, muzici, politici, religiji, aktualnostima iz šoubiza, neka slobodno pokreće teme (naravno, u odgovarajućim podforumima :) ).

@Karlo: Novi članovi su uvijek više nego dobrodošli, a mladi pogotovo (jedino što se CroNat i ja trudimo među novima na forumu uvijek nekako razlučiti koji su tu došli samo vidjeti što tu ima ili nešto blesavije, pa takve pokušavamo filtrirati). Naturisti u pravilu jesu blagonakloni, no svi smo mi ljudi i sigurno nas ima svakakvih, ali Tajči je prava naturistica i uvjeren sam da nije mislila ništa loše, nego ste se nesporazumjeli. I na forumu ne moraš nikome pisati Vi, svi smo na ti, ne beri brigu.
naturizam
Moderator/ica
Moderator/ica

PostPostao/la Scorp » 21 pro 2013 21:42

Danas dana 21.12.2013. godine palo je sunčanje, okolica Dubrovnika. Nije baš na divljoj nudističkoj, nego malo dalje, u šumi na jednom vidikovcu.
Scorp

PostPostao/la Scorp » 22 pro 2013 15:51

I sada se sunčam. Ima li još foruma sa koji se sunčaju ili možda i kupaju?
Scorp

PrethodnaSljedeća

Natrag na Sve ostalo

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.